Karjeros konsultavimas padeda susirasti darbą

Migle/ April 28, 2017/ Konsultavimas/

Visi žmonės yra skirtingi: skiriasi jų charakteriai, išvaizda, gyvenimo būdas, asmeninės savybės. Dėl žmonių skirtumo vieniems susirasti darbą yra lengva, tai nereikalauja iš jų daug pastangų, o kitiems sekasi daug sunkiai. Kartais net ir profesionalai yra užsisklendę, bijo save išreikšti, galbūt nemoka, dėl šios priežasties darbo pokalbio metu pasirodo netinkamai ir jų nepriima į norimą vietą. Vieni nusimena ir ieško lengviausios išeities, mažiau patinkančio darbo, kiti anaiptol – užsibrėžia tikslo ir siekia būti kuo aukštesnėje pozicijoje.

Kaip gauti išsvajotą darbą?

Kaip gauti išsvajotą darbą jeigu žmogus nemoka savęs pateikti. Kaip įsiteikti darbdaviui, kaip parodyti, kad esi profesionalas, kaip pademonstruoti savo geriausias savybes – to klausia ne vienas žmogus. Jeigu svajonių darbas yra pasiekiamas ranka, tačiau norint jį gauti, reikia pereiti atranką. Šioje situacijoje gali pagelbėti karjeros konsultavimas ir karjeros konsultantai.

Kas yra karjeros konsultavimas?

Karjeros konsultavimas – tai profesionalų vedami mokymai kaip įsidarbinti tam tikroje įmonėje. Žmonės, kurie nepasitiki savimi, nežino kaip darbdaviui parodyti geriausias savybes, tikrai gali pasitelkti karjeros konsultavimą ir įsidarbinti be jokių problemų.

Kadangi daugelis nemoka tinkamai pasidaryti CV ar gyvenimo aprašymo, o aprašai internete nesuteikia tiek daug naudos, todėl kai kurie žmonės nepereina net pirmojo įsidarbinimo etapo. Netinkamai parašytas CV „neužkabina“ darbdavių, jie tik permeta akimis kas yra parašyta ir dažniausiai išmetę dokumentą šiukšlių dėžę pamiršta žmogų visam laikui. Ar karjeros konsultavimas padeda žmonėms išmokti parašyti CV ir gyvenimo aprašymą? Tikrai taip. Karjeros konsultavimo metu žmonės išmoksta užpildyti šiuos dokumentus, juose pabrėžti geriausias savybes ir nurodyti savo profesionalumą – tai garantuoja pirmojo etapo praėjimą.

Taipogi karjeros konsultavimo metu žmonės sužino kaip ateiti apsirengus į darbo pokalbį, kokio etiketo taisyklių laikytis ir net kaip kalbėtis su darbdaviu. Atrodytų, kad tai elementarus dalykas, tačiau kartais žmonės, susijaudinę viską pamiršta aplink save ir pradeda kalbėti kas yra ant liežuvio galo.

Karjeros konsultavimas padeda kiekvienam susirasti savo svajonių darbą ir pereiti visus būsimo darbdavio išbandymus.