Konsultacijos įsirenginėjantiems biurą

Migle/ February 8, 2018/ Konsultavimas/

Tikriausiai ne paslaptis, kad kiekvienam žmogui, pradėjusiam nuosavą verslą, biuro įsirengimas yra itin aktualus ir svarbus darbas. Norint įsirengti ofisą, reikia viską gerai apgalvoti, ne tik kaip tai padaryti, bet apsvarstyti ir visas finansines galimybes, kadangi vien tik verslo įsteigimas reikalauja nemažai pradinio indėlio.

Kodėl svarbi jauki atmosfera darbe?

Tam, kad būtų darbe jauku yra labai svarbu, kadangi pati ofiso aplinka turi įtakos žmonių kokybiškam darbui. Sėkmingi interjero sprendimai svarbūs ir kuriant įmonės veidą, ir motyvuojant darbuotojus. Dėl šios priežasties jaukumas, maloni aplinka darbe būti privalo.

Patarimai įsirengijantiems biurą

  1. Patogi lokacija. Lokacija yra labai svarbus akcentas, kadangi ji turi būti patogi ne tik įmonės vadovui, bet ir jos darbuotojams bei klientams. Žinoma, pats lokacijos vietos pasirinkimas priklauso ir nuo įmonės veiklos. Šiais laikais yra labai vertinami dviračiai, todėl geriausias, kad į darbą būtų įmanoma atvykti ir juo. Tai labai aktualu sveiką gyvenimą propoguojantiems žmonėms, kuriems stovėjimas kamščiuose yra laiko švaistymas, o rytinis sportas motyvuoja išlikti energingu visą likusią dieną.

  2. Įranga biurui. Nupirkti reikalingą įrangą biurui taip pat labai svarbu, kadangi dažnai tai būna tiesioginis darbo įrankis. Labai svarbu pasirūpinit ne tik tinkamai veikančiais kompiuteriais, kompiuterių pelėmis, projektoriais, bet ir tokia įranga biurui, kaip, pavyzdžiui, spausdintuvai ar kopijavimo aparatai. Tokia įranga yra svarbi ir naudojama ofisuose, todėl ją būtina įskaičuota kaip privalomą techniką biure.

  3. Higienos normos. Jeigu įmonė didelė, labai svarbu pasirūpinti higienos normomis ir sukurti itin tinkamą darbui aplinką. Svarbu išlaikyti balansą tarp atvirų ir uždarų erdvių. Specialistai pataria savo įmonės darbuotojams skirti maždaug 6 kvadratinius metrus – tai tokia erdvė, kurioje jie jaustųsi patogiai ir komfortabiliai. Labai svarbu atskirti ramias, darbui tinkamas erdves nuo tų, kuriose visada vyksta eismas, pavyzdžiui, nuo susitikimų kambario, virtuvės, tualetų ar poilsio kambario.

Įsirenginėjant biurą svarbu tinkamai parinkti ne tik baldus, bet ir spalvas. Geriausia, kad ofisas būtų šviesus, jaukus, jame būtų ir žalumos ir kampų, kurie būtų skirti ne darbui, o poilsiui.