Apie veiklos analizę plačiau – sklandžiam verslo procesui

administratorius/ March 26, 2019/ Konsultavimas/

Pradėjus naują veiklą, nėra lengva sukontroliuoti visų procesų. Vadovai priversti pasitikėti samdytais padalinių vadovais, kurie padeda kurti veiklas, skirstyti darbus bei rūpintis produkcija ar paslaugų tiekimu. Visa tai įsisuka ir ne visada įmonės pelningumui palankia kryptimi.

Verslo procesų valdymas

Sklandžiam įmonės procesų sudėliojimui reikalingos specifinės žinios, plačiau gilintis į procesus, kas reikalauja papildomo laiko, kurio ne visada pakankamai turi padalinių vadovai, kadangi ant jų pečių gula didelis kiekis informacijos ir darbų srautas: užsakymų priėmimas, darbų paskirstymas, atsakomybė už laiku įvykdytus užsakymus. O kai veikla įsibėgėja, dar sunkiau viską keisti.

O ir atrodo viskas pakankamai neblogai. Įmonė gauna užsakymus, juos atlieka, darbuotojai turi darbo, įmonė gauna pajamų, už kurias gali vykdyti veiklą ir išmokėti darbuotojams algas. Bet ar turima įranga, darbuotojai išnaudojami maksimaliai, ar gaunamas didžiausias pelnas, koks gali būti turint tiek įrangos ir darbuotojų kiek turite, ir gaunant tiek užsakymų kiek gaunat? O gal ir priimamų ir atliekamų užsakymų skaičius gali būti didesnis?

Verslo analizės svarba

Įmonėje vykstančius procesus reikėtų analizuoti plačiau ir pastoviai, siekiant aukštesnių rezultatų, ieškant galimybių augti ir plėsti veiklą. Be to ši analizė gali suteikti jums pranašumo konkurentų atžvilgiu. Šiai analizei atlikti reikalingos specifinės žinios ir laikas. Čia galėtų padėti visoje Lietuvoje dirbantys  Iprocess specialistai.

Veiklos analizė atliekama keliais etapais. Į visus įmonėje vykstančius procesus pažvelgiama plačiau kaip į bendrą visumą. Vertinama, kur stringa procesai, vertinamos darbuotojų veiklos, kiek užtrunka kiekviena funkcija atlikti, ar darbai nesidubliuoja, ar įrengimai dirba pilnu pajėgumu. Viską įvertinus pateikiama veiklos analizės ataskaita, kurioje nurodomos problemos sklandžiai veiklai vykdyti. Ja remiantis koreguojami procesai, priimami atitinkami sprendimai, kad būtų pilnu pajėgumu išnaudojami nepanaudoti rezervai.

Iprocess specialistai pateiks konkrečius pasiūlymus ir kontroliuos, kad jie būtų vykdomi efektyvesnei jūsų veiklai. Apie juos plačiau rasite jų internetiniame puslapyje.