Kiek kainuoja ortodonto paslaugos ?

administratorius/ May 31, 2019/ Konsultavimas/

Mokslininkai teigia, kad praėjus dar keliems tūkstančiams metų žmogaus protiniai dantys visai išnyks. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje neretai jie tampa kreivo sąkandžio ar “vaikštančių” dantų priežastimi. Tačiau kokia yra tiesių dantų kaina pinigine ir psichologine prasme?

Dantų tiesinimo kaina

Žiūrint į ortodontinių klinikų paslaugų kainas, susidaro įspūdis, kad dantų tiesinimas yra ganėtinai brangus procesas. Jis gali atsieiti nuo kelių šimtų iki keliasdešimties tūkstančių eurų. Visgi kaina priklauso nuo jūsų būklės ir norimų rezultatų.

Verta paminėti, kad skaičiuojantys tiesių dantų ir puikaus sąkandžio kainą turėtų nepamiršti jog nėra jokios garantijos. Dėl dygstančių naujų dantų ar kito aplinkos poveikio, dantys gali vėl pradėti judėti. Be to į kainą įeina daug dedamųjų.

Jeigu nusprendėte, kad norite privačioje klinikoje pradėti tiesinti dantis, tai turėsite nemažai nuveikti iki kol bus pradėtas gydymas. Pirmiausia reikės apsilankyti pas gydytoją pirminei konsultacijai – žinoma tai kainuos. Konsultacijos kainos svyruoja nuo 20 iki 50 eurų. Tada reikės pasidaryti panoraminę dantų rentgeno nuotrauką, kuri taip pat kainuos panašiai. Toliau turėsite vykti pasidaryti žandikaulio antspaudą, rentgeno nuotraukos analizę, gydymo planą. Dažnu atveju kiekviena iš šių dedamųjų kainuoja papildomai.

Taigi dantų tiesinimo kaina labai priklauso nuo jūsų individualios situacijos ir įstaigos į kurią kreipiatės. Gražūs, sveiki ir tiesūs dantys bei geras sąkandis, gali ženkliai padidinti jūsų gyvenimo pilnavertiškumą ir grąžinti šypseną.

Ortodontinių paslaugų paklausa

Norinčiųjų susitvarkyti kreivai išdygusius dantis vis daugėja. Ypač vyresnio amžiaus grupėse. Anksčiau breketai Lietuvoje neegzistavo ir nebuvo galima rinktis. Dabar visi norintys investuoti į savo dantų estetiką gali tai lengvai padaryti.

Visgi statistiškai daugiausia į savo dantis atkreipia dėmesį moterys. Augantys grožio standartai verčia labiau rūpintis ir dantimis bei sąkandžiu. Vienas iš lengviausių būdų apsaugoti vaikus nuo ateities problemų yra stebėti jų įpročius ir nepamiršti duoti pakankamai kieto maisto. Priešingu atveju siaurėja dantų lankai kas lemia vietos stygių dantims ir jie susigrūda.