Kaip pasiruošti pokalbiui dėl darbo transporto įmonėje?

administratorius/ June 28, 2019/ Konsultavimas/

Darbas logistikos sektoriuje yra viliojantis ne tik dėl didesnio atlyginimo bet ir galimybės dirbti įdomų ir dinamišką darbą tarptautinėje rinkoje. Darbdaviai šiuo metu ieško tokių darbuotojų kuriems nereikia motyvacijos iš įmonės vadovybės, skatinama asmeninė iniciatyva ir atsakomybės troškimas. Savo žodžiai ir kūno kalba parodykite kad pozicija jus domina ir dėl to esate pasiruošęs padarti daugiau nei kiti jūsų kolegos.

Siųskite gyvenimo aprašymą tik tokiai įmonei į kurią iš tiesų norite įsidarbinti, negaišinkite įmonės direktoriaus ar atrankas atliekančių įmonių specialistų laiko. 2018 metais darbo skelbimų portalo atliktas tyrimas parodė kad 78 proc. transporto įmonių specialistų siekiančių pakeisti darbą adekvačiai vertina savo galimybes ir tikisi „protingo“ dydžio algos.

Klausimai apie tai kas yra dalinis krovinių siuntimas, krovinių logistikos sistemos neturėtų jūsų stebinti. Būkite pasiruošes atsakyti į iįvairius su logistika susijusius klausimus ir net suskaičiuoti atsakymus pagal pateiktas užduotis, Situacijų klausimus darbdavys gali jums taip pat pateikti pvz. kokius krovinių gabenimo iššūkius teko patirti, kaip keitėsi santykiai su užsakovais, išvardinti nemalonias situacijas dėl krovinių vėlavimo ir kaip jas išsprendėte.

Neužtenka prieš darbo interviu perskaityti informaciją tik apie tą įmonę kuri jus domina, atrankų specialistas Vincentas Daukorevičius rekomenduoja surasti ir specifinės informacijos apie konkurentus Lietuvoje ir užsienyje tam kad parodytumėte gilesnes šios srities žinias nei tikisi darbdavys. Pagal tai darbdavys galės spręsti ar jūs tinkate vadovaujančioms pareigoms, kaip gerai dirbate komandoje.

Drąsiai išsakykite savo reikalavimus, atlyginimo dydžio lūkesčius, aptarkite darbo sąlygas ir priemones. Kalbėkite atvirai be nutylėjimų ir užuominų. Visose srityse vertinami konkretūs darbuotojai kurie žino ko nori ir tai deklaruoja atvirai. Jei to nepadarysite pirmo pokalbio metu, antrą kartą derybos gali nebūti tokios sklandžios ir liksite nesuprastas.