You are currently viewing Kurjerių teikiamos paslaugos

Kurjerių teikiamos paslaugos

Augant internetinei prekybai auga ir kurjerių poreikis. Galima drąsiai teigti, kad šiuolaikiniai žmonės didžiąją dalį savo prekių įsigiją internetu, o šias prekes jiems pristato kurjeriai. Kurjerių teikiamos paslaugos yra pačios įvairiausios, tačiau dažniausiai jų darbo specifika yra labai panaši – klientui pristatyti jo įsigytas prekes.

Kaip gali būti įpakuotos jūsų prekės?

Kaip bus įpakuotos prekės dažnu atveju priklauso nuo įmonės, kurioje jos buvo įsigytos. Dažniausiai įmonės pačios sprendžia ar pakuos į kurjerinius vokus, ar į dėžę, o galbūt tiesiog apvinios kartoniniu popieriumi.

  1. Pigūs kurjeriniai vokai. Kurjerinių vokų kainos yra pačios įvairiausios, jos priklauso nuo to, kur bus perkami ir kokia įmonė jais prekiauja. Pigūs kurjeriniai vokai nebūtinai yra blogi, jie tinkami mažų ir neaštrių daiktų pakavimui. Kurjeriniai vokai tinkami drabužių, makiažo priemonių, dokumentų, knygų ir panašių daiktų pakavimui. Geriausia yra tai, kad jie turi labai lipnią juostelę, kuri yra itin stipri ir lengvai neatsiklijuoja. Šie vokai atsparūs drėgmei ir nepastebėtam atklijavimui, todėl juos verta rinktis ir dėl to, kad būsite tikri, jog prekės tikrai nebus atplėštos. Taip pat vokai yra lengvi, todėl sutaupo siuntimo išlaidas.
  2.  Kartoninės dėžės. Kartoninės dėžės yra neretai pasirenkamas pakavimo būdas, kadangi į jas telpa daug daiktų arba vienas ir didelis. Dėžės nėra pats saugiausias būdas gabenti krovinius, tačiau jos itin tinkamos tuo atveju, kai jose esantys daiktai nėra lengvai lūžtantys ir dūžtantys. Visgi, jeigu nutinka taip, kad žinote, jog jūsų pristatyta prekė yra trapi, būtinai tikrinkite vos kurjeris ją įteiks, kadangi prekių grąžinimo laikotarpis taip pat yra labai ribotas.
  3. Kartoninis popierius. Dažnai į kartoninį popierių įmonės pakuoja nedūžtančius, minkštus ir nemažus daiktus, kadangi juos neretai yra sunku supakuoti. Kitais atvejais pirmiausia daiktai yra apvyniojami burbuline plėvele, o paskui suviniojami į kartotinį popierių, kad jų nesimatytų ir būtų lengviau užklijuoti lapuką, kuriame parašyti namų adresas ir kiti duomenys, reikalingi kurjeriui, kad jis žinotų kur pristatyti prekes.

Kurjeriai pristato reikiamas prekes įviniotas į skirtingas medžiagas. Bet kuriuo atveju reikia prisiminti, kad už galutinę prekių būseną pristatymo metu yra atsakingi ne jie, o įmonė, iš kurios siuntėtės prekes.