Sviekos mitybos planas savaitei – ką verta rinktis?

Lauryna/ September 28, 2018/ Medicina/

Daug esame girdėję apie sveiką mitybą, bet įsivaizduojame ją klaidingai. Daugelis mano, kad sveika mityba paremta tam tikrų produktų atsisakymu, kas ir klaidina visus likusius. Norint patobulinti kūno linijas kaip tik nereikia atsisakyti, o valgyti visus maisto produktus po truputį, žinoma, subalansuotai, pagal kiekvieno organizmo poreikius.

Paplitusios ir visiems žinomos dietos:

  1. Grikių dieta – valgomi tik grikiai, alinamas organizmas, nes negauna visų reikalingų medžiagų. Žmogui, laikantis šios dietos gresia emocinis šokas.
  2. Baltymų dieta – maksimaliai atsisakoma angliavandenių, daržovių, kas yra kenksminga organizmui.
  3. Vaisių dieta – klaidingas pasirinkimas, nes fruktozės perteklius kaip tik nusėda ant juosmens.
  4. Kefyro dieta – ekstremalus dietos pasirinkimas.
  5. Kiaušinių dieta – kiekvieną ryta suvalgomi bent jau du kiaušiniai, visą dieną vengiama angliavandenių.

Kad ir kokią dietą pasirinksite iš interneto ir kitų komunikacijos kanalų, norint gauti reikiamą rezultatą, tenka visam laikytis tokio tipo dietų, atsisveikinant su sveikata ir tiesiog gera savijauta, nes savaitės mitybos planas nueis šuniui ant uodegos, kuomet pamatysite su kaupu grįžtančius kilogramus ir nepageidaujamas kūno apimtys atgal. Todėl verta rinktis sveiką ir subalansuotą mitybą. Sveikos mitybos valgiaraštis savaitei turi susidėti iš visų naudingų mikroelementų organizmui.

Gydytojas Dietologas

Gydytojas dietologas – tas žmogus, į kurį reikia kreiptis, norint atsikratyti papildomų kilogramų negrįžtamai. Reikalinga individualiai subalansuota mityba, nes pripažinkime, kas tinka jūsų draugui, tas nebūtinai tiks jums. Kiekvienas organizmas reikalauja skirtingos dietos, pritaikytos pagal poreikius. Dietologas Vilniuje atliks tam tikrus tyrimus, susipažįstant ne tik su jūsų norais, bet ir su jūsų organizmu, parinks tinkamą sveikos mitybos valgiaraštį savaitei. Tokia dieta gali užtikrinti, kad pasieksite savo rezultato, kurio procesas nebus varginančiai sunkus.

Gerą ir pinigų neplėšianti iš kišenės dietologą ganėtinai sunku rasti, juk pasirinkimas yra didelis, o apsimetėlių gali būti į valias. Norint pakliūti į geras ir jūsų pinigus tausojančias rankas verta rinktis www.dietoscentras.lt dietologus. Jie užtikrina ne tik gražias kūno linijas, bet ir pagerėjusią savijautą.