You are currently viewing Modernūs ir patikimi pakavimo sprendimai

Modernūs ir patikimi pakavimo sprendimai

Kiekvienas iš mūsų norime, kad visi daiktai turėtų savo vietą, būtų apsaugoti nuo išorinio aplinkos poveikio, nesukeltų problemų transportavimo metu. Išpildyti šiuos norus gali padėti patvarios, kokybiškos ir modernios pakavimui skirtos prekės, kurias nesunku pritaikyti skirtingoms reikmėms.

Kur galima panaudoti pakavimo prekes?

Daiktų transportavimui. Susidūrėte su problemomis transportuojant daiktus ar drabužius? Pasinaudokite moderniomis pakavimo prekėmis, pavyzdžiui rūbų pervežimui pritaikytomis, nesideformuojančiomis, aukštos kokybės dėžėmis. Su tvirtų dėžučių pagalba galima patogiai pervežti ne tik drabužius, bet ir trapius ar kitokius daiktus.

Dovanų pakavimui. Kruopščiai, kokybiškai, stilingai supakuota dovana – maloniausia staigmena! Juk į dovanos įpakavimą krypsta bene pirmasis žvilgsnis. Jeigu norite nustebinti artimus žmones ar verslo partnerius, nepamirškite naudoti tik tvirtus bei estetiškus pakavimo gaminius.

Siuntinių apsaugai. Skirtingų spalvų vokai su oro apsauga, S dydžio paštomatams skirtos dėžės, pakavimo granulės, popieriaus, medžio drožlės, oro pagalvės, siuntimo tūtos, kartoniniai kampai, kanceliarinės gumytės – visi šie bei kiti gaminiai užtikrina aukštą saugumo lygį siunčiant įvairias prekes.

Sandėliavimui. Norint patikimai sandėliuoti įvairius krovinius, sunku išsiversti be tvirtos plėvelės. Tokia plėvelė yra hermetiška, daugiasluoksnė, tampri, atspari plyšimams, pagaminta iš polietileno. Dėl to, ją patogu naudoti didelių gabaritų gaminių sandėliavimui bei trapių daiktų apsaugai pervežimų metu.

Birių produktų saugojimui. Neturite tinkamos vietos, kurioje galėtumėte laikyti birius produktus? Drobinių (medvilninių) maišelių pasirinkimas – puikus tokios problemos sprendimo būdas. Šie maišeliai yra pralaidūs orui, tačiau padeda išlaikyti kvapnų arbatžolių ar prieskonių aromatą.

Aukštos kokybės įranga – profesionaliam pakavimui

Klijavimo įrankiai lipniai juostai. Kokybiški įrankiai turi metalinį rėmą, juostai nupjauti skirtą peilį bei kaučiukinį išsukimo stabdį rulonėliui. Su tokiais gaminiais nesunku padidinti atliekamo darbo spartumą, nes lipni juosta efektyviau ir tvirčiau prispaudžiama prie skirtingų paviršių.

Stretch plėvelės vyniojimo prietaisas. Toks stovas turi prisukamą rankeną, yra lengvas, patogus, nedirgina rankų odos. Šis prietaisas gali palengvinti darbą prekybos, buitinės technikos, elektronikos, maisto pramonės, statybos bei kitose srityse.

Medinis antspaudas. Tokios rūšies gaminys pasižymi aukštu atsparumu drėgmei ir ilgaamžiškumu. Taip pat jis – rankų darbo, todėl yra vienetinis bei gali būti naudojamas gerinant įmonės įvaizdį, reklamuojant pasirinktą produktą ar siekiant nustebinti verslo partnerius.

Perkraustymo diržas. Olandiškas produktas yra skirtas autotransporto, žemės ūkio bei kitų sektorių darbuotojams, kurie nuolatos atlieka perkraustymo darbus. Jis gali padėti išvengti juosmens, nugaros traumų, o tokio diržo keliamoji galia – net 23 kg.

Jeigu ieškote aukštos kokybės, ilgaamžiškų ir modernių pakavimo prekių bei įrankių, pasinaudokite UAB „ Pakavimo prekės“ tiekiama produkcija.

ĮMONĖS INTERNETINĖ SVETAINĖ: https://www.pakavimoprekes.lt/