Kada geriausia pirkti nekilnojamą turtą?

Lauryna/ April 22, 2016/ Nekilnojamasis turtas/

Nekilnojamas turtas – didelė investicija, kurią įsigydami, dažniausiai įsigyjame ir nemažai finansinių įsipareigojimų bankams, todėl norisi, jog toks sprendimas nesukeltų problemų ateityje. Klausimas kada geriausia pirkti nekilnojamą turtą, tikslaus atsakymo neturi. Ruduo tai bus ar pavasaris, būsto pirkimo sąlygoms dažniausiai tai įtakos nepadarys – kur kas svarbiau yra tai, jog priimdami sprendimą jaustumėtės užtikrinti dėl savo ateities.

Žinoma, egzistuoja tam tikros tendencijos, kuomet rinkos kainos gerokai nukrenta, tačiau gerai paieškojus, visuomet galima rasti neblogų variantų už prieinamą kainą. Kokia kaina yra prieinama, reikėtų išsiaiškinti pirmiausia. Kokią sumą galėsite skirti paskolai per mėnesį, kokią paskolą pagal Jūsų pajamas suteiktų bankas ir kokio reikės pradinio įnašo – pagrindiniai klausimai, į kuriuos reikia atsakyti pirmiausia, kad galėtumėte žinoti, ką šiuo metu galite sau leisti.

Tuomet reikėtų susipažinti ir su tuo, ką siūlo rinka. Dažnai kaina priklauso ne tik nuo būsto stovio, tačiau ir nuo vietos, todėl svarbu išsiaiškinti informaciją apie mikrorajoną – ypač tuomet, jeigu iki šiol jame neteko gyventi. Rami ir saugi kaimynystė, tvarkinga aplinka ir patogus susisiekimas yra bene kiekvieno svajonė, todėl logiška, jog už visus šiuos komponentus gali tekti sumokėti daugiau. Negalintiems sau to leisti, svarbiausius aspektus reikėtų susidėlioti pagal prioritetus – tuomet geriausią variantą išsirinkti bus kur kas lengviau.

Atsakius sau į pagrindinius klausimus, galima pasinerti į geriausio pasiūlymo medžioklę, kurioje galima naudotis visais turimais ginklais – čia pravers ir derybų menas, ir pažįstamų rekomendacijos ir Jūsų žinios nekilnojamojo turto srityje. Tad pirmiausia reikėtų viską gerai apsvarstyti, o tuomet atsakymas į klausimą, kada esu pasiruošęs įsigyti nekilnojamą turtą, ateis savaime. Tuomet neliks ir baimės dėl ilgalaikių įsipareigojimų – bus galima tik pasidžiaugti dėl dar vieno į priekį žengto žingsnio.