Kaip tapti nekilnojamo turto agentu?

Lauryna/ April 22, 2016/ Nekilnojamasis turtas/

Nekilnojamo turto agento darbas gali pasirodyti kaip tikra svajonių darbo vieta – ganėtinai lankstus darbo grafikas ir atlyginimas, kuris neturi apibrėžtų ribų dažniausiai yra pagrindinės priežastys, kurios lemia susidomėjimą šia darbo pozicija. Tad kaip reikėtų tapti nekilnojamojo turto agentu ir pradėti karjerą šioje srityje?

Daugelis nekilnojamojo turto agentūrų neieško darbuotojų su specialiu išsilavinimu – užtenka didelės motyvacijos ir noro dirbti. Pagrindinis dalykas prieš pradedant darbą šioje srityje yra kritiškas savęs įvertinimas. Būtent nuo Jūsų turimų sugebėjimų priklausys, kiek uždirbsite ir ar išvis ką nors uždirbsite – tam reikia turėti keletą savybių, kurias blogiausiu atveju laiku bėgant galima ir išsiugdyti.

Dirbant šį darbą, nuolat tenka bendrauti su įvairiais žmonėmis, kurie galbūt ne visuomet nusiteikę draugiškai ir pozityviai, todėl šių savybių niekada neturi pristigti Jums – jeigu dirbate ne savarankiškai, tuo pačiu turite reprezentuoti ne tik save, bet ir savo įmonę, todėl negalėsite sau leisti veltis į konfliktus ar kitaip rodyti neigiamą požiūrį – turėtumėte būti kantrus ir taktiškas pardavėjas, kuris į bet kokius iššūkius žiūri kaip į galimybę judėti į priekį.

Šiame darbe daug kas priklausys ir nuo sugebėjimų parduoti – jeigu porciją ledų sugebėtumėte įsiūlyti net ir į ledą sustirusiam vyriškiui, galite užsidėti sau riebų pliusą. Dirbant nekilnojamojo turto agentu, teks rašyti daug laiškų, atlikti daug skambučių ir pakankamai dažnai išgirsite žodį ne, tad jeigu manote, jog turite pakankamai ryžto juos visus išklausyti ir jaučiate, jog išmanote žmonių psichologiją, galite tapti tikru guru šioje srityje.

Jeigu nutarsite savo karjerą pradėti būtent nekilnojamo turto agentūroje, bent jau prieš pokalbį šiek tiek plačiau pasidomėkite šia sritimi, jos aktualijomis ir nepamirškite tinkamai savęs reprezentuoti – jeigu tinkamai mokėsite pateikti save, didesnė tikimybė, jog tą puikiai galėsite padaryti ir su nekilnojamu turtu.