Nekilnojamojo turto skelbimų portalai – taupantiems laiką

Lauryna/ April 22, 2016/ Nekilnojamasis turtas/

Ieškote buto ar namo? Nesvarbu, ar ketinate jį pirkti, ar išsinuomoti, nekilnojamojo turto skelbimų portaluose rasite ne vieną pasiūlymą, o jeigu tinkamai išnagrinėsite visą pateiktą informaciją, bus kur kas paprasčiau priimti teisingą sprendimą.

Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kas yra skelbimo autorius – juo gali būti tiek būsto savininkas, tiek nekilnojamojo turto agentūros brokeris. Priklausomai nuo to, gali skirtis ir būsto kaina, o ypač – nuotraukų kokybė, todėl viename portale radus visai padoriai atrodantį butą, gerai paieškojus kituose tinklalapiuose galima rasti tą patį butą už mažesnę kainą. Nekilnojamojo turto agentai stengiasi būstą pateikti gražiau, tačiau brangiau, tuo tarpu savininkai nori greitesnių rezultatų, todėl patys taip pat įdeda skelbimus su paprastesnėmis nuotraukomis, tačiau neretai – už šiek tiek mažesnę kainą.

Kitas svarbus aspektas, kuris labiau aktualus nuomojantis būstą – skelbimo parašymo stilius. Jeigu jį įdėjo būsto savininkas ir matote, jog akcentai sudėlioti ne ten, kur reikėtų (privalumai Jums labiau skamba kaip trūkumai ir panašiai), o gramatika tiesiog bado akis, gerai pagalvokite, ar su tokiu žmogumi norėsite turėti finansinių santykių. Pirmas įspūdis gali būti ir klaidingas, todėl jeigu butas vis dėl to atrodo labai gražus, reikėtų savininkui suteikti ir antrą šansą.

Nekilnojamojo turto skelbimų portaluose ieškoti tinkamo varianto labai patogu, kadangi čia pateikta visa aktualiausia ir reikalingiausia informacija – jeigu tiksliai žinote, ko norite, turėsite galimybę pasirinkti net ir patinkančią gatvę ar namo aukštą. Daugelis nekilnojamojo turto skelbimų portalų jau turi ir savo mobiliąsias versijas, todėl greitesnio ir patogesnio būdo dar kurį laiką reikės paieškoti, o peržiūrėjus kelis tokius portalus galima padaryti greitą rinkos ir kainų analizę, kuri leis apsispręsti, ką daryti toliau.