You are currently viewing Norite įsirengti namų ofisą, tačiau nežinote, kokį stalą pasirinkti? Štai keletas patarimų

Norite įsirengti namų ofisą, tačiau nežinote, kokį stalą pasirinkti? Štai keletas patarimų

Šiuo neįprastu gyvenimo laikotarpiu darbas iš namų tampa vis populiaresnis net ir po pandemijos daugelis žmonių nenori grįžti į biurą. Tačiau norint, kad darbas namuose būtų efektyvus ir patogus, svarbu pasirūpinti tinkamais baldais. Didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas rašomojo stalo pasirinkimui – jei tik ketinate pirkti tokio tipo baldus, labai svarbu atsižvelgti į keletą pagrindinių aspektų, kurie leis jums sukurti visiškai patogų namų biurą. Taigi, kokiu patarimu verta vadovautis?

Ieškote naujo stalo – ofisas prabangiai stalai – geriausias pasirinkimas tiek namų, tiek atskirų patalpų ofisams įsirengti, dėl to užsukite ir rasite puikių baldų, kuriuos galėsite pritaikyti prie interjero.

Stalą reikia rinktis pagal darbo specifiką ir ten atliekamus darbus

Priklausomai nuo jūsų darbo pobūdžio, priklausys ir tinkamiausio stalo tipo pasirinkimas. Pavyzdžiui, jei beveik visą laiką naudojatės kompiuteriu ir dirbate su fiksuotu modeliu, verta apsvarstyti galimybę naudotis kompiuterio stalu, kuriame patogiai ir tvarkingai telpa visi įrenginio komponentai. Tuo pačiu metu nešiojamojo kompiuterio laikymui gali pakakti labai kompaktiško stalo – jei reikia šiek tiek sutaupyti vietos, šis pasirinkimas tikrai bus tinkamas.

Tačiau jeigu dažnai reikia dažyti, dirbti su popieriumi, turėtumėte rinktis baldus, kuriuose nėra papildomų detalių, o stalviršis – kuo lygesnis. Jei šias dvi parinktis naudosite kartu, įsitikinkite, kad viskam užtenka vietos. Tokiam darbui patartina rinktis didesnį stalą, kad būtų patogu dirbti, tilptų lempa, įrankiai ir jei reikia kompiuteris. Jei ilgą laiką dirbsite namų biure, net nepastebėsite, kiek aplink jus susikaups daiktų, kuriems taip pat reikia vietos. Tačiau stalas neturėtų būti kambario centras-turėtų būti vietos kitiems baldams ir patogiems praėjimams.

Kalbant apie stalo aukštį, standartiniai suaugusiųjų baldai yra apie 70–80 cm, tačiau šis subtilus skirtumas taip pat priklauso nuo jūsų ūgio. Taip pat verta apsvarstyti reguliuojamo aukščio baldus-ypač jei ateityje planuojate jais pasidalinti baldais su savo šeimos nariais.

Interjeras irgi yra labai svarbus, nes graži ir suprojektuota vieta suteikia motyvacijos dirbti

Stalas gali būti įvairių stilių ir spalvų, kad nustebintų žmones, todėl negalima ignoruoti šio aspekto. Baldų spalva turėtų būti derinama su kitomis kambario detalėmis, žinoma, nepamirškite atsižvelgti į kambario paskirtį. Pavyzdžiui, jei norite pastatyti stalą bendroje gyvenamojoje ir virtuvės erdvėje, geriausia pasirinkti neutraliausią variantą. Taip pat galite naudoti nedidelį triuką ir išbandyti kampines parinktis, tokie stalai yra ir patogūs, ir taupo vietą. Toks stalas nepritrauks kitų dėmesio ir, žinoma, nesugadins jūsų puoselėjamo interjero.