Gėlių pristatymas į namus padės bet kokioje situacijoje

administratorius/ March 24, 2015/ Paslaugos į namus/

Per darbų ir įsipareigojimų gausą pamiršote, žmonos gimtadienį, nieko jai nenupirkote ir dabar nežinote kaip suktis iš padėties? O galbūt su draugais bare užsibuvote gerokai ilgiau nei planavote, todėl jau kuriate planus kaip išsisukti, jog Jūsų mylima moteris kuo greičiau atlyžtų ir nebepyktų? Puikus sprendimas, tai gėlių pristatymas į namus. O ir gėles galite užsakyti pačias gražiausias, pačias rečiausias arba tiesiog tas, kurias Jūsų antroji pusė labiausiai mėgsta. Tereikia paskambinti ar užsakyti jas internetu ir išsrėbti prisivirtą košę.

gėlių pristatymas į namus
Net, jei neprisivirėte košės galime Jums išvardyti daug priežasčių, dėl kurių išties verta užsakyti gėlių pristatymą į namus ir nudžiuginti savo mylimą moterį:

  • romantišku gestu priminsite savo antrajai pusei, jog vis dar egzistuojate;
  • gavusi gėlių, Jūsų ledi pamirš, jog praeitą kartą pavėlavote į pasimatymą, ar nežinojote, kokia Jos akių spalva;
  • žinoma, gėlės padės ir tokioje situacijoje, kurioje nežinote, ką dovanoti. Tik tokiu atveju pasistenkite padovanoti ne vieną rožę, o kokią nors įspūdingą puokštę, kurią visuomet galima pristatyti tiesiai į namus ar į jos darbovietę;
  • moteris visuomet tikisi gėlių, tad maloniai ją nustebinsite;
  • nes Jūs jautiesi laimingas, kai Jūsų moteris šypsosi (gavusi gėlių ji šypsosis itin plačiai);
  • ji papasakos apie tai savo draugėm ir visos jos draugės Jus laikys itin galantišku džentelmenu (ir jos visai pamirš istorijas, jog namie mėgstate sėdėti tik su kojinėm, apatiniais ir alaus bokalu);
  • nes Jūs ją mylite.

geliu pristatymas į namus

Taigi, progų ir įvairiausių priežasčių, kurios įrodo, jog gėlių pristatymas į namus yra veiksmingas dalykas, išties daug. Tad nieko nelaukite ir nudžiuginkite savo damą išskirtine gėlių puokšte.