Įrankių nuoma — puikus pasirinkimas užklupus darbams

administratorius/ June 29, 2016/ Paslaugos į namus/

Statybinių ir pramoninių įrankių nuoma nieko nebestebina. Tai gana populiarus dalykas šiomis dienomis. Daugelis įmonių nuomoja visus darbui reikalingus įrankius ar techniką ir nemato čia jokių problemų. Didižiausia bėda yra išsirinkti patikimą įmonę, taikiančią nuomos paslaugas. Paskutiniais metais įrankių nuoma sulaukia didelio susidomėjimo, todėl ir pasiūla didėja kas diena. Tikriausiai neatsirastų nei vieno miestelio, kuriame negalėtumėte išsinuomoti pjūklo, vandens siurblio ar betono maišyklės. O ką jau kalbėti apie didžiųjų miestų įmones. Žinoma, išsirinkti padeda specifnių įrankių pasiūla, kuri nėra tokia plati. Tačiau, jei ieškote plačiai rinkoje naudojamų įrankių, sulauksite galybės pasiūlymų.

Šiuolaikiniai statybos rangovai supranta, jog norint turėti nuosavus įrankius, tenka investuoti daug lėšų ne tik jų įsigijimui, bet ir priežiūrai, sandėliavimo patalpoms. Be to, būtina nuolat juos atnaujinti ir tobulinti. Todėl, daugelis pasirenka įrankių nuomą. Gali kilti klausimas: tai kaip gi išsirinkti patikimą įmonę, kuri pasiūlytų ne tik platų įrankių asortimentą, bet ir priimtinas kainas? Renkantis derėtų atkreipti dėmesį į įmonės patirtį, nuomojamų įrankių kokybę ir vietą.

Įmonės patirtis įrankių nuomos versle yra svarbus faktorius. Tai, kiek metų tam tikra įmonė dirba savo srityje nusako kompetenciją ir patikimumą. Juk niekas nemėgsta samdyti kirpėjos betonavimo darbams, o statybininko prašyti kirpimo paslaugų. Kiekvienas yra savo srities atstovas ir geriausiai atlieka tik tai, ką moka. Taigi, įrankių nuoma, kaip ir bet kokia kita verslo sritis, reikalauja įdirbio ir patirties. Jei įmonė šiomis paslaugomis užsiima daugiau nei dešimt ar penkiolika metų, galima teigti, kad ji susikrovusi nemažą patirties bagažą. Tokia įmonė yra susipažinusi su įrankių gamintojais, tiekėjais, išmano jų projektavimo patikimumo standartus. Todėl, iš tokios įmonės klientas gaus ne tik kokybiškus įrankius, bet ir patarimus. Be to, ilgus darbo metus rinkoje vyraujančios įmonės turi savo klientų ratą, o jie gali pateikti puikias rekomendacijas arba, atvirkščiai, atskleisti blogąsias įmonės puses. Įrankių nuoma neįsivaizduojama be kokybiškų įrankių. Tai vienas svarbiausių faktorių. Įmonė, siūlanti platų įrankių asortimentą atrodo patraukliau ar patikimiau. Klientas gali išsirinkti tokius įrankius, kurie atitiktų kokybės ir kainos lūkesčius. Tuo tarpu, tokia įmonė, kuri siūlo tik vieno prekinio ženklo įrankius gali nesulaukti susidomėjimo, nes klientas neturės pasirinkimo galimybės. Dar vienas svarbus faktas, kuris įtakoja įrankių nuomą yra vieta. Jei statybų bendrovei reikalinga įrankių nuoma Alytuje ar Mažeikiuose, labai maža tikimybė, kad ji įrankius nuomos kitame mieste. Juk tai sudarytų papildomus nepatogumus tiek laiko, tiek ir finansų prasme. Todėl, dažniausiai, įrankiai nuomojami savame mieste arba regione.