Širšių naikinimas – paslauga tiek į namus, tiek į darbovietę

Lina/ May 18, 2020/ Paslaugos į namus/

Maži skraidantys ir stiprų dūzgesį sukeliantys vabzdžiai nėra tokie nekalti. Lizdus lauke, po stogu, palėpėse ar prie sienos kuriančios širšės ir vapsvos yra pavojingos aplinkiniams. Atsiradus tokiai problemai nevalia laukti – lizdus reikia kuo greičiau pašalinti. Šiuo laikotarpiu to nereikia daryti patiems, viską saugiai atliks širšių naikinimo tarnyba. Specialistai visuomet suteiks operatyvią, užtikrintą, profesionalią, ir, jeigu reikia, konfidencialią kenkėjų naikinimo paslaugą.

Apsigyveno širšės? Kodėl jas reikia naikinti?

Jau nekalbant apie diskomfortą ir nerimą, kurį sukelia kenkėjai, svarbu paminėti, kad daugeliu atveju gyvenamoje teritorijoje lizdą susisukusios širšės ar vapsvos gali pridaryti problemų sveikatai. Tokie vabzdžiai yra labai irzlūs ir saugodami savo teritoriją imasi gynybos įgeldami. Be įprastinio skausmo, patinimo ar niežėjimo, yra didelė tikimybė turėti ir didesnių problemų, ypač tiems, kurie yra jautrūs ar alergiški. Nuo vabzdžio įkandimo gali ištikti anafilaksinis šokas, kuomet trūksta oro, stipriai pasunkėja kvėpavimas ir sutrinka kraujospūdis. Širšės ir vapsvos gali pasiekti namus pro atdarus langus ar duris, taip pat jas traukia saldus maistas ir gėrimai.

Įkyrūs vabzdžiai – pavojus verslui

Įvairūs kenkėjai dažnai pridaro žalos ne tik namų teritorijoje, bet ir darbo vietoje. Parduotuvėje, maitinimo įstaigoje, viešbutyje, biure ar bet kurioje kitoje vietoje skrajojantys vabzdžiai kelia grėsmę, pavojų sveikatai ir nemalonius jausmus tiek darbuotojams, tiek ir klientams. Tad jei darbe apsigyveno vabzdžiai, būtina imtis reikiamų priemonių ir laiku sugrąžinti komfortą. Juk niekas nenori sugeltų, išgąsdintų klientų bei darbuotojų. Kilus problemoms visuomet naudinga pasikonsultuoti su profesionalais. Tiesa, užkirsti kelią vabzdžių grėsmei padės reguliarūs pastatų įvertinimai.

Kenkėjų naikinimo darbus palikite specialistams

Norint užtikrinti saugumą namams ir verslui, geriausias variantas – kreiptis į kenkėjų naikinimo paslaugas teikiančias įmones. Bičių ir vapsvų lizdų sukūrimas pastogėje bet kada gali atsinaujinti, todėl svarbu žinoti, kaip teisingai tuo pasirūpinti. Dauguma kenkėjus naikinančių įmonių naudoja saugias žmonių sveikatai priemones ir gali užtikrinti ramią aplinką bet kurioje sferoje: gyvenamųjų namų teritorijose, mokyklose, darželiuose, ofisuose, poilsiavietėse, restoranuose, gydymo įstaigose ir kt. 

Šiandien turime visas galimybes pasirinkti tinkamiausią biudžeto ir poreikių atžvilgiu specialistų komandą, kuri padės išspręsti su kenkėjais susijusias problemas. Viskas, ko reikia – pasinaudoti internetine paieška, kur pateikiama informacija leis pasirinkti geriausiai.