Ką verta ir reikia žinoti apie Sinerta.lt?

Lina/ June 7, 2021/ Paslaugos į namus/

Sinerta.lt tai yra mobiliųjų įrenginių taisymo profesionalų įmonė. Ši įmonė yra viena iš pirmaujančių savo rinkos atstovų, kurie gautą darbą atlieka kruopščiai, tvarkingai ir greitai. Įmonėje dirbantys specialistai bendrauja labai draugiškai, visuomet pataria ir su tiksline savo auditorija bando užmegzti glaudų ryšį. Nuoširdus bendravimas yra Sinerta įmonės privalumas, nes jiems labai svarbu, kad klientas liktų patenkintas ir bėdai su mobiliuoju telefonu ištikus, grįžtų būtent pas juos.

Verta žinoti, jog Sinerta teikia mobiliojo telefono diagnostikas. Klientams jos yra nemokamos, o šio proceso metu yra nustatoma gedimo kaina ir pobūdis. Jei klientui kaina nepatinka, jis gali išeiti, nes turi laisvą teisę rinktis, tačiau įmonėje yra geras kainos ir kokybės santykis, dėl to klientai juos rekomenduoja savo draugams, giminėms ir patys grįžta. Vienas iš privalumų yra tas, kad specialistai nenori apgauti žmonių, dėl to kalbai tiksliai ir aiškiai, be nesuprantamų mokslinių terminų.

Taip pat, jei pasirinkote mobilųjį tvarkyti Sinertoje, nepamirškite, jog gausite dovanų trijų mėnesių garantiją. Jei telefonui kas nors nutiks – jį sutvarkys nemokamai. Į specialistus galima kreiptis iš karto atsiradus gedimui. Galima iškviesti kurjerį, kuris NEMOKAMAI pristatys Jūsų mobilųjį įrenginį specialistams arba galite patys atvežti į arčiausią saloną.

Sinertoje galima atsiskaityti daugybe būtų: paprasčiausiu ir lengviausiu – grynaisiais pinigais, tuomet viskas bus greita ir paprasta. Taip pat yra galimybė sudaryti sutartį ir mokėti atidėtu mokėjimu verslui. Taip pat banko pavedimu, elektronine bankininkyste, mokėjimo kortele ir net išsimokėtinai, jei toks mokėjimo būdas Jums priimtiniausias.

Taip pat Sinertoje galima įsigyti įvairių prekių, tačiau jas gali įsigyti tik asmenys, kurie yra pilnamečiai, jei esate nepilnametis, tokiu atveju turite atvykti su tėvais arba turėti jų sutikimą.

Taigi, jei sudomino telefono remontas, ar elektronikos prekės būtinai užsukite ir įsigykite norimas prekes gera kaina ar net išsimokėtinai.