Harmoningam namų interjerui – baldai pagal užsakymą

Gabriele/ June 1, 2016/ Pramonė/

Nesvarbu, ar naujai įsikūrėte į butą ar namą, ar tiesiog drastiškai išmetėte senus baldus ir norite juos pakeisti naujais, kitokiais – baldų parinkimas namams yra atsakingas darbas. Savarankiškai kokybiškai sudėlioti savo kambarių interjerą gali tik puikaus skonio žmogus, turintis pojūtį formoms ir stiliams.
Tačiau kartais problema gali slypėti ir prastoje baldų rinkoje – tarkime, norite savo namuose palaikyti tam tikros estetikos elementą (viktorijos laikų, azijietiško stiliaus ir pan.), o tokių baldų nė su žiburiu nerasi. Nors atrodo, kad pasirinkimo turėtų būti daug (juk turime nemažai antikvariatų, tiek pigesnių, tiek prabangių baldų salonų, o galiausiai ir masinės prekybos baldais vietų), kartais kambario baldų gamyba pagal užsakymą tampa vienintele išeitimi norint idealaus namų interjero.

Kambario baldų gamyba užsiimančios įmonės tvirtina, jog yra keli pagrindiniai motyvai, kodėl žmonės pageidauja jiems pagaminti baldus pagal užsakymą.
Pirmas klientų tipas yra autentiško skonio puoselėtojai, kurie net nenori pagalvoti apie masinės gamybos baldus savo namuose. Tai rafinuoto požiūrio žmonės, negailintys pinigų tam, kad jų būstas atrodytų originaliai ir savitai. Todėl šie klientai užsako baldus, kurie atitiktų jų įmantriausias interjero vizijas.
Antras klientų tipas – žmonės, kurie individualiai gamina baldus pagal parduotuvėje ar kokiam nors kataloge matytą modelį. Dažniausiai jų motyvas tas, kad parduotuvėje matytas patinkantis baldas tiesiog netiko dėl blogo dydžio ar spalvos. O galbūt klientas parduotuvėje matė idealią spintelę, tačiau jam pritrūko dar vieno stalčiuko, kurį baldininkas be problemų įtaisys gamindamas individualų užsakymą.

Taigi, kambario baldų gamyba gali būti puiki išeitis jeigu susidūrėte su sunkumais įrengdami savo būstą. Net jeigu neturite interjero dizainerio ir dvejojate dėl tam tikrų savo būsto interjero trūkumų, nebijokite šiuo klausimu pasikonsultuoti su baldininku, ir Jums bus pasiūlytas geriausias variantas.