Netradicinės reklamos formos

Lauryna/ April 22, 2016/ Reklama/

Apie Jus kalba? Jūsų atlikti veiksmai atkreipė dėmesį ir sukėlė reakciją? Nesvarbu, ką darėte – galima sakyti, jog pasireklamuoti pavyko puikiai. Visi puikiai žinome pagrindines reklamos formas ir galėtume net naktį pažadinti įvardinti radiją, televiziją ir kitas medijas kaip geriausius šaltinius iškomunikuoti savo žinutei. Vien todėl, jog apie jas žino visi, šios reklamos formos praranda dalį savo vertės. Negalima teigti, jog toks reklamos būdas yra pasenęs ar nebeveikiantis – kaip medijos pritraukia vartotojus, taip ir reklama vis dar įtraukia, tačiau šiais laikais egzistuoja ir naujų, netradicinių reklamos formų, kurios gali susikelti didelį susidomėjimą produktu.

Geriausia reklama yra tokia, kurią sunku pastebėti, tačiau tokią reklamą sunku ir sukurti. Vienas iš būdų atkreipti dėmesį – įtraukti vartotoją į reklamą ir pasiūlyti jam ką nors interaktyvaus. Atlikti kokią nors juokingą užduotį ir už ją gauti dovanų, po to stebėti save internete ir dalintis tuo su kitais skamba tarsi smagus nuotykis, tačiau už viso to stovi ir produktas, kuris neįkyriai primena apie save ir tuo pačiu visuomet yra pastebimas.

Tokioms reklamų kompanijoms reikia ne stiprios viešųjų ryšių komandos, bet ir nemažai lėšų, todėl pradedantiems savo verslą galima rasti ir paprastesnių būdų. Flashmob‘ai galbūt dabar jau labai nebestebina, o kaip Jums skamba performansas arba intervencija? Netradiciniai daiktai tradicinėse vietose arba tradicinėse vietose keistai besielgiantys žmonės dažniausiai vis dar atkreipia žmonių dėmesį, todėl jeigu į reklamą įnešite šiek tiek teatro ir „išjungsite“ protą – didelė tikimybė, jog sugalvosite ką nors absoliučiai netikėto net ir Jums pačiam.

Žmonės mėgsta nuoširdumą. Mėgsta kokybiškus gaminius ir neįkyrią, bet įdomią reklamą. Sujungus visus šiuos elementus ir atradus teisingą formulę, galima pasiekti tokių rezultatų, apie kuriuos seniau svajojote tik tyliai.