Pamergių suknelės: nuo vienodų iki išskirtinių modelių

Lina/ January 18, 2019/ Reklama/

Vestuvės yra viena gražiausių švenčių ne tik nuotakos bei jaunikio gyvenime, tačiau ir visų kitų artimųjų, kurie nuoširdžiai džiaugiasi dviejų žmonių sprendimu visą likusį gyvenimą leisti kartu. Tiesa, džiaugiamasi ne tik dėl šio gražaus sprendimo, tačiau ir dėl galimybės pasipuošti. O puošiasi ne tik nuotaka, tačiau ir šventės svečiai. Daug dėmesio skiriama pamergėms, kurios vestuvių dieną taip pat atlieka svarbią funkciją. Jos tarsi išleidžia nuotaką ir palydi naujo gyvenimo keliu.

Tiesa, pamergių suknelėms reikia skirti tiek pat daug dėmesio kaip ir nuotakos. Juk jos tampa tarsi nuotakos rėmeliu. Pamergių suknelių nuoma šiuo metu tampa populiariausiu pasirinkimu, kadangi įsigyti nuosavas brangu tiek nuotakai, tiek pamergėms.

Renkantis pamergių suknelę įvertinkite šiuos niuansus:

  • Pamergių suknelės neturi užgožti nuotakos, būti labai ekstravagantiškos.
  • Nerekomenduojame rinktis vieno to paties modelio, kadangi skiriantis pamergių figūroms reikia ir skirtingo tipo suknių. Išlaikykite tą pačią spalvą bei detales.
  • Pamergių suknelių nuoma vis dar dažnai siūlo kompleksines sukneles, kurios būna vienodos. Nors kai kurios nuotakos vis dar dažnai renkasi šią galimybę, tačiau į tai reikėtų pasižiūrėti kiek drąsiau. Galima išlaikyti spalvinę gamą ir kokius nors akcentus, tačiau nesirinkti tokių pačių suknelių. Juolab, gali varijuoti jų modelis bei kiti niuansai.
  • Per vestuves dažniausiai nerekomenduojame dėvėti labai tamsių spalvų suknelių. Taip pat venkite ir juodų arba pilkų pamergių suknelių. Jos sukurs slogumo įspūdį. Net ir tokiu atveju, jeigu suknelės elegantiškos. Tikrai bus daugiau progų, kur galima dėvėti tamsias sukneles.

Iki šiol nėra vieningai sutarta – kas pagal etiketą turi rinktis pamergių sukneles. Vienos nuotakos renkasi pačios, kadangi jos žino, kokia spalva varijuos vestuvėse ir kokios suknelės labiausiai tinka, tuo tarp kitos nuotakos šį rūpestėlį palieka pačioms pamergėms. Kuris variantas labiausiai tinka Jums? Nuspręskite pati. Svarbiausia, kad pamergių suknelių nuoma neturi būti papildomų rūpesčių suteikiantis darbas. Tai turi būti malonumas!