Efektyvesnė klientų paieška: misija (ne)įmanoma

administratorius/ July 30, 2020/ Reklama/

Nuolat skubančiame verslo pasaulyje laikas yra pinigai. Išties, reikia daug ir atkakliai dirbti tam, kad verslas ne tik išsilaikytų, bet būtų sėkmingas. Klientų ir partnerių paieška – varginantis darbas. Vis ieškoma būdų, kaip pagreitinti šį pridėtinę vertę kuriantį verslo etapą. Paruošėme jums tris efektyvesnės klientų paieškos būdus, tad vienu šūviu nušausite net kelis zuikius!

 

Verslo kontaktų mugės

Į verslo kontaktų muges kviečiami įvairaus dydžio verslai iš Lietuvos bei viso pasaulio. Mugių metu vyksta iš anksto suplanuoti individualūs įmonių atstovų susitikimai su užsienio bendrovėmis ar tiesioginiais jų partneriais. Mugės susitikimų metu galima užmegzti ne tik artimą ryšį su tiekėjais, investuotojais ar gamintojais, bet ir pasisemti žinių verslo veikimo procesams tobulinti. Verslo kontaktų mugės – puiki galimybė taupyti laiką bei resursus, kadangi renginio dieną galima nueiti net į keletą verslo susitikimų.

 

Verslo pusryčiai

Ankstyvas darbo savaitės rytas – išskirtinė proga naujiems verslo ryšiams užmegzti. Per verslo pusryčius yra pristatoma įmonės produkcija, aptariamos dabartinės veiklos kryptys ir ateities perspektyvos, darbo specifika. Verslo pusryčių metu galima artimai bendrauti su į renginį atėjusių bendrovių atstovais, kadangi tokio pobūdžio renginiai apsiriboja nedideliu dalyvių skaičiumi. Nors į pusryčius patariama atsinešti šūsnį vizitinių kortelių, tačiau iki pat renginio pradžios nėra aišku, ar bus kam jas padalinti.

 

Verslo vizitai

Verslo vizitai – ganėtinai nauja paslauga, tačiau jau dabar sulaukianti milžiniško susidomėjimo. Šia paslauga užsiimančios įmonės ekspertai surenka reikalingą kontaktinę informaciją, organizuoja individualius verslo susitikimus su patrauklių bendrovių plėtros atstovais bei perduoda visas susitikimų detales užsakovams. Nuolatiniu vizitų ataskaitų ruošimu ir susitikimų valdymu rūpinasi pardavimo vizitų organizavimo srities specialistai, tad paslaugą užsakiusiems įmonėms vadovams reikia pasirūpinti tik punktualiu ir kokybišku susitikimo išpildymu bei tvirtu rankos paspaudimu. Pasirinkus verslo vizitų organizavimo paslaugas teikiančią įmonę, užsakovai gali sutaupyti itin daug laiko bei žmogiškųjų išteklių.

Šiandieniniame pasaulyje visi procesai vyksta kelis kartus greičiau nei prieš kelis dešimtmečius. Į jau nuvažiuojantį plėtros traukinį bandantys spėti verslai turi suktis kaip įmanydami tam, jog klientai pasirinktų būtent jų teikiamas paslaugas ar gaminamus produktus. Tik apgalvotai ir efektyviai vykdant klientų paieškos procesus bus galima užtikrinti sėkmingą įmonės veiklą.