Kalėdinės dovanos kolegoms: ką jiems padovanoti?

administratorius/ November 5, 2020/ Reklama/

Kalėdinis šurmulys dažniausiai neaplenkia ir mūsų darboviečių, tad artėjant šioms šventėms, pradedame galvoti, ką reikės padovanoti kitiems kolektyvo nariams. Idėjų šiuo atveju gali būti pačių netikėčiausių, tačiau prieš priimant sprendimą, pravartu apmąstyti kelis pagrindinius aspektus – šie niuansai padės surasti tinkamiausią dovaną.

Apsispręskite, kiek ketinate išleisti

Žinodami, koks Jūsų biudžetas, iš karto susiaurinsite paieškas ir galėsite atmesti daugelį idėjų. Tiesa, dovanėlėmis keičiantis su kolektyvo nariais, dažniausiai yra iš anksto susitariama, kiek savo pirkiniui turėtumėte išleisti – tuomet ilgai svarstyti nereikės. Tačiau kitais atvejais vertėtų paskaičiuoti, kiek tokiai dovanai galite skirti. Turėkite omenyje, kad galutinis rezultatas ne visuomet priklauso nuo dovanos kainos – jei būsite pakankamai atidūs ir kūrybiški, net ir mažesnė dovana bus labai tikslinga ir naudinga.

Pagalvokite, koks ryšys Jus sieja

Tikriausiai, sutiksite, jog su kiekvienu kolektyvo nariu bendraujate šiek tiek skirtingai – iš esmės nuo Jus siejančio ryšio priklauso ir geriausios dovanos pasirinkimas. Logiška, kad dovanos kolegai, su kuriuo jau esate tapę gerais bičiuliais, gali būti ir asmeniškesnės, ir netgi drąsesnės. Tokiais atvejais itin mėgstamos įvairios originalios ir pralinksminančios dovanos kaip raktų pakabukai, marškinėliai ar antistresiniai kamuoliukai.

Kartais burtai lemia ir tai, jog tenka sveikinti kolektyvo narius, kurių tikrai negalėtume pavadinti pačiais mėgstamiausiais, tačiau tai tikrai neturėtų atsispindėti Jūsų dovanose. Tokiais atvejais geriausia rinktis neįpareigojančius sprendimus, tokius kaip rašikliai, kalėdiniai suvenyrai, kavos ir arbatos rinkiniai ar USB raktai. Panašūs variantai tiks ir neseniai prie kolektyvo prisijungusiam naujokui.

Atsižvelkite į jo charakterį

Bendradarbio asmenybė taip pat turėtų turėti įtakos sprendžiant, kokia dovana jam patiktų labiausiai. Pavyzdžiui, jeigu kolega niekuomet nestokoja geros nuotaikos, visuomet turi įdomių istorijų ir tampa visų Jūsų vakarėlių siela, jam reikėtų paieškoti smagesnių siurprizų. Gėrimų žaidimai, linksmi marškinėliai, originalūs puodeliai, šalmai ir kita panaši atributika jam tikrai turėtų palikti puikų įspūdį.

Tačiau jeigu bendradarbis yra labai rimtas, darbštus ar nedrąsus, tinkamiausios dovanos jam verčiau paieškoti tarp tradicinių verslo sprendimų – tam puikiai tinka įvairios kanceliarinės prekės, kalendoriai ar vizitinių kortelių dėklai. Dar daugiau dėmesio vertų idėjų rasite Kaledos.lt puslapyje.

Apgalvoję visus šiuos kriterijus, labai greitai nutarsite, kokios dovanos bendradarbiams reikėtų ieškoti. Svarbiausia, kad ji būtų parinkta ir pagal Jus siejantį ryšį, ir pagal jo asmenybę – suderinus šiuos niuansus, praktiškai neįmanoma suklysti.