Kaip sutaupyti perkant dovanas, kurios padeda lavintis mažuosius?

Lina/ October 26, 2021/ Reklama/

Nors dovanos vaikams dažniausiai yra svarbios per tam tikras šventes, tačiau kiekvieną dieną be jokios priežasties nustebinsime save ir kitus mylimus vaikus. Juk gyvenimas yra geras, todėl reikia juo kuo džiaugtis! Štai kodėl mūsų teikiamos dovanos yra labai įvairios ir atitinka įvairaus amžiaus vaikų poreikius (dovanos 5 metų vaikams, dovanos 4 metų vaikams, dovanos 1 metų vaikams, dovanos vaikams iki 2 metų ir bet kuris kitas amžius). Mes esame Funnybubbles.lt  – vieta, kurioje gimsta pačios gražiausios akimirkos, kadangi galime pasiūlyti dovanas bei žaislus vaikams be jokios progos, kurios kelia tik pačias geriausias emocijas. Mūsų tikslas pasiūlyti Jums aukštos kokybės, saugius, funkcionalius ir naudingus Jūsų vaiko sveikatai produktus, kurie skirti ne tik žaidimui, tačiau taip pat ir mokymuisi. Galiausiai, juk ugdytis per žaidimus – smagiausia, tiesa?

Dovanų idėjos vaikams, nuo mažų iki didelių dovanų, kurios tinka įvairiomis progomis

Pavyzdžiui, mūsų žaislai skirti vyresniems nei 6 mėnesių vaikams. Šiuo atveju tai dovana 2 metų vaikui, noriai laikiusiam rankose įvairius daiktus ir juos palietusiems, taip pat dovana 7 metų vaikui, besidžiaugiančiam jais su draugais ir dalinkitės jais su kitais vaikais. Galiausiai, mūsų dovanos 3 metų vaikams yra ne tik linksmos ir edukacinės, bet ir saugios. Nepaisant to, mes vis tiek teikiame dovanas, kad ir kokios jos būtų, kad vaikai galėtų jomis naudotis tik prižiūrint tėvams. Tada nusiraminkite ir mėgaukitės geriausiomis linksmybių, saugumo ir tuo pat metu tobulėjimo akimirkomis: tiek fiziškai, tiek psichologiškai, dovanos vaikams internetu iš “FunnyBubbles”.

Nesvarbu, ar jums reikia linksmos dovanos 6 metų vaikui, ar dovanos 8 metų vaikui, nėra jokio skirtumo-šie žaislai gali ne tik lavinti jūsų sugebėjimus, bet ir paskatinti daugiau sportuoti 

Taupantiems ir norintiems greičiau rasti gerų žaislų, geriausias pasirinkimas – dovanų rinkinys vaikams, nes tai visiškai užpildys mažą žaidimų aikštelę. Juk geriausios laisvalaikio dovanos vaikams yra tos, kurios skatina sportuoti! Žinoma, šie deriniai ne tik derinami tarpusavyje pagal veiklą, bet ir pagal stilius, kuriems daugelis tėvų teikia pirmenybę. Kai visi patenkinti, žaidimų zona tampa praktiškesnė. Dovanos mažyliams turi būti ne tik gražios, tačiau taip pat ir praktiškos. Baseinai su kamuoliukais, čiuožyklos bei bet kokia kita dovana, kuri skatina daugiau judėti ir tuo pačiu mąstyti – puikus pasirinkimas.

Nors jie tinkami kūdikiams nuo 6 mėnesių arba vėliau, kai mažieji jau sėdi, tačiau baseinuose esantys kamuoliukai gali pradėti lavinti kur kas anksčiau. Kiek spalvų! Kokios jos visos gražios! Esame tikri, kad lankytinų proga tai bus nuostabi dovana ne tik vaikui, tačiau ir tėveliams, kurie anksčiau ar vėliau vis tiek namuose nori „pastatyti“ sausą baseiną.