You are currently viewing Rūbai naujagimiui: kaip tinkamai pasiruošti?

Rūbai naujagimiui: kaip tinkamai pasiruošti?

Ne paslaptis, jog kūdikėlio laukimas siejasi ne tik su džiaugsmu, bet ir su tam tikrais paruošiamaisiais darbais. Jų yra daug ir įvairių, ana, o vienas svarbiausių – rūbų, kurie bus skirti naujagimiui, įsigijimas. Taigi, ką apie tai reikia žinoti?

Kiek rūbelių reikia naujagimiui?

Bene vienas svarbiausių klausimų, skamba taip: kiek rūbų reikia naujagimiui? Kalbant apie tai, kiek rūbelių reikėtų mažyliui, pirmiausia reikėtų atsakyti į kitą klausimą: kokius rūbelis reikia įsigyti, kad galėtumėte užtikrinti pilnavertę ir komfortišką mažylio aprangą? Taigi, jums reikės bodžių, kojinyčių, romperių, pėdkelnyčių, bodžių, striukyčių ir kepuryčių. Visų išvardintų drabužių reikėtų įsigyti ne mažiau kaip po 3 vienetus. 

Kas dar svarbu?

Taip pat svarbu akcentuoti, kad renkantis drabužėlius, reikėtų įvertinti ir tam tikrus kriterijus. žinoma, vienas svarbiausių dalykų, kuris visada sulaukia labai daug dėmesio, yra drabužėlių spalvos. Belieka tik pridurti, kad, jei jau žinote mažylio lytį, tai ir reikėtų į tai atsižvelgti. Tačiau, jei dar nežinote, tokiu atveju, rinkitės neutralių spalvų drabužius. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, jog neverta pernelyg žavėtis drabužėliais, kurie turi spaudes nugaroje: atminkite, kad mažylis daugiausiai laiko ir pralesi gulėdamas ant nugarytės, todėl geriausia rinktis drabužėlius, kurie turi užsegimus šonuose. 

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad verta pirkti drabužėlius internetu. Ne paslaptis, kad gimdymo terminui artėjant, moterims kelionės taps vis sudėtingesnės, todėl pirkimas internetu leis patogiai įsigyti tai, ko riekia, net neišėjus iš namų. Be to, sutaupysite daug laiko, tad jo daugiau liks pasidžiaugti laukimu. 

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad reikalingi ne tik drabužėliai, bet ir kiti reikmenys, kurie leis užtikrinti patogią mažylio priežiūrą.  Vaikiškų prekių parduotuvės – jūsų laukia.