You are currently viewing Sąnarių skausmai – kaip gydyti liaudies medicina?

Sąnarių skausmai – kaip gydyti liaudies medicina?

Sąnarių skausmai sukelia ypač daug sunkumų bei nepatogumų – jaučiami ne tik nemalonūs pojūčiai, bet ir taip pat tampa sunku atlikti tam tikrus fizinius darbus, dažnai tenka atsisakyti ir sporto, kelionių, aktyvaus laisvalaikio praleidimo. Gera žinia bent jau ta, kad patiriantieji sąnarių skausmus, šiandien gali rinktis iš daugybės įvairių priemonių. Verta atsigręžti ir į liaudies mediciną. Taigi, kokius sprendimus siūlo liaudies medicina, jei skauda sąnarius?

Mandarinų ir serbentų lapų arbata

Medicina, kilusi iš liaudies, siūlo pasitelkti du ypač paprastus maisto produktus, kurie gali padėti sumažinti šį skausmą. Taigi, viskas, ko jums reikės, tai – tik mandarinų žievelės (nuplautas žieveles sudžiovinkite) ir serbentų lapų. Šaukštelių mandarinų žievelių ir šaukštelių serbentų lapų užpilkite verdančiu vandeniu ir palaikykite 30 minučių, o tuomet – nukoškite ir išgerkite. Šią arbatą reikia gerti 3 kartus per dieną 3 mėnesius ir sąnarių skausmas ims mažėti.

Kopūstų lapai

Kopūstai yra laikomi ypač vertinga daržove, kadangi jie turi mažai kalorijų, tačiau taip pat turi daug maistinių medžiagų. Tačiau gera žinia ta, kad šią daržovę galime naudoti ne tik maistui: jei skauda sąnarius, tai prie skaudančios vietos reikėtų pridėti kopūsto lapą ir palaikyti bent 20 – 30 minučių.

Saulėgrąžų šaknų arbata

Puikiai žinome, kokios skanios bei naudingos yra saulėgrąžų sėklos. Tačiau gera žinia ta, kad naudinga ir kita šio augalo dalis – šaknis. Taigi, jei jus vargina sąnarių skausmas, jums reikia saulėgrąžų šaknų arbatos. Rudenį saulėgrąžų šaknis kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite, tada supjaustykite pupelės dydžio gabalėliais ir paruoškite iš ją arbatą. Priklausomai nuo sąnarių būklės, šią arbatą gali tekti vartoti mėnesį.

Taigi mažinkite sąnarių skausmą gamtos siūlomomis priemonėmis.