Norite sėkmingai parduoti savo prekę? Pasirūpinkite jos dizainu

Gabriele/ May 5, 2016/ Sėkmingo verslo istorijos/

Ar niekada nesusimąstėte, kodėl Ikea parduotuvėse galima nebrangiai nusipirkti kokybiškų daiktų, kurie dar yra stilingi ir gražūs? Arba kodėl iPhone yra populiaresni už kitų telefonų gamintojų produktus? Sakote, dėl aukštos šių produktų kokybės? Užtikriname – ne tik.

Pasirodo, iPhone telefonų baterijos tarnavimo laikas palaipsniui sutrumpėja iki tokio pačio lygio, kaip ir kitų telefonų, be to ilgainiui net naujausias šio telefono modelis pradeda striginėti, “užsišaldyti”. Bet visi perka iPhone, nes jo dizainas neturi sau lygių. Ir visi perka Ikea baldus, nes jie taip pat yra amžinai stilingi. Prekių dizainas yra lyg slaptas mokslas, kurį įvaldę gamintojai meistriškai pavergia vartotojų skonį ir jų pirkimo įpročius.

Vaizdinę informaciją žmogaus smegenys apdoroja tūkstančiais kartų greičiau nei tekstinę. Todėl prekės išvaizda potencialiam pirkėjui iškart “įrašoma” į jo verčių sistemą. Kitaip sakant, prekės dizainas tampa svariu kriterijumi, renkantis, ką pirkti.
O kadangi šiandienos žmogus ne tik valdomas vaizdų, bet dar ir nuolatos skubantis, didesnė tikimybė, kad jis ir pirks būtent tą prekę, kuri jo akyse gavo “gražaus dizaino” įvertinimą anksčiau negu kita, prastesnio įvaizdžio prekė.

Tačiau tai nereiškia, jog dailiai apipavidalinęs prastos kokybės prekę iš jos užsidirbsiu milijonus. Jei grįžtume prie minėtųjų iPhone ar Ikea prekių pavyzdžių, reikėtų pridurti, jog vien dėl puikaus dizaino šie produktai nebūtų taip aukštinami šiandienos pasaulyje. Tolygiai, koja kojon su dizaino puoselėjimu turi keliauti įdomi prekės idėja, istorija, žinutė klientui. Galiausiai žmonija sukuria įvairiems produktams stereotipus, kurie bet kuriuo atveju skatina prekybą.

Pabaigai – nemeskite kelio dėl takelio. Jeigu jaučiate, jog Jūsų prekė dar nėra geriausios, kokia tik gali būti, kokybės, neskubėkite jai taikyti parduodančio dizaino. Nulupęs gražų popierėlį klientas visada norės rasti ir skanų saldainį. Geriausias pavyzdys – sulčiaspaudžių gamintojas Hurom. Hurom produktai yra gavę net kelis pasaulinius apdovanojimus už geriausią prietaisų dizainą, tačiau ir šių sulčiaspaudžių kokybė yra nepaneigiama. Hurom dar tik auganti kompanija, bet turi ištikimą klientų ratą visame pasaulyje.
Tad tobulinkite savo prekę, sukurkite jai patrauklų, autentišką dizainą ir tapsite tikru medumi pirkėjams.

Plačiau: http://zaliavirtuve.lt/letaeiges-sulciaspaudes-hurom.html