Slidinėjimo verslas – galimybės Lietuvai?

Gintare/ November 21, 2016/ Sėkmingo verslo istorijos/

Nenumaldomai artėjanti žiema vis labiau priverčia atsigręžti į šaltojo metų laiko malonumus, čiužinėjimą ant ledo, slidinėjimą ant kalnų. Tiesa, jau kelinti metai iš eilės mus aplanko ne tikroji, bet tik kalendorinė žiema, viltingai paliekanti mus ir toliau laukti sniego. O jo dažnai, net ir vidury žiemos dar nebūna. Tačiau, turbūt nėra padėties, kuriai išeitį surastų talentingi verslininkai. Siekdami kompensuoti sniego trūkumą, verslininkai ne tik Europoje, bet ir Lietuvoje vis aktyviau galvoja ir kuria dirbtines slidinėjimo trasas. Išbandyti tokias pramogas ryžtasi vis dažniau žmonių, o taip pat mėgautis slidinėjimu galima ne vien žiemą, bet ir šiltuoju metų laiku.

Sėkmingi lietuvių projektai

Vieni sėkmingiausių Lietuvoje veikiančių slidinėjimo vietų yra Vilniuje bei Druskininkuose. Vilniaus pakraštyje, vykstant Minsko plentu galima pastebėti Liepkalnio kalną. Atšalus orams čia prasideda darbai – ruošiamasi slidinėjimo sezonui ant dirbtinai įrengtų slidinėjimo trasų. Jų kasmet įrengiama vis daugiau, o šiemet jų bus net 10. Galingos, prie -3 laipsnių Celsijaus temperatūros sniegą gaminančios sniego patrankos sudaro galimybę slidinėjimo malonumais mėgautis vos temperatūros stulpeliui nukritus žemiau nulio. Dar viena Lietuvių įrengta ir slidinėti kiaurus metus pritaikyta vieta yra Druskininkų „Snow Arena“. Nors šiame kurorte daugiausiai veiksmo būna vasarą, tačiau ir šaltesniu metu čia veiklos nestinga. Mieste įrengta daug SPA centrų ir jau minėta sniego arena. Į ją paslidinėti gali atvykti tiek suaugę, tiek jaunos šeimos su mažais vaikais. Tai savotiška gana aktyvi, tačiau tam tikra prasme poilsinė kelionė savaitgaliui, jeigu jūs gyvenate ne Vilniaus ar Druskininkų mieste.

Ieškantiems įspūdingesnių vaizdų – rekomenduojamas užsienis

Kad ir kaip slidinėjimo verslas ir dirbtinės to trasos veržiasi į Lietuvą, dar labai didelė dalis žmonių veržiasi šiuos žiemos malonumus išbandyti ant tikro sniego kur nors įspūdingo grožio kalnuose. Tada milžinišką darbą nudirba kelionių agentūros, siūlydamos įvairius atostogų pasiūlymus slidinėjant kur nors Lenkijos kalnuose, Austrijoje, Italijoje, Šveicarijoje. Didžiausiame Europos kalnyne Alpėse dabar įrengta išties nemažai slidinėjimo trasų, tad poilsinė kelionė savaitgaliui gali būti planuojama būtent į šias šalis. Nuostabi gamta, smagi veikla, puikūs viešbučiai ir aptarnavimas – tai garantija, kurią gausite pasinaudoję tokios kelionės teikiamais malonumais.