Dubajus – dar neatrastas kraštas sėkmingam verslui

Gabriele/ January 26, 2017/ Sėkmingo verslo istorijos/

Kiekvienas lietuvis, turintis idėjų verslui, dažniausiai jas išdrįsta realizuoti tik Lietuvoje. Vienas kitas sugeba verslą įkurti Jungtinėje Karalystėje, Norvegijoje ar kaimynėse šalyse, o tik vienas iš kelių tūkstančių atvejų nutinka, kai lietuviai iki menkiausių smulkmenų apgalvoja savo verslo planą ir išdrįsta įsikurti tokiose šalyse-verslo gigantuose kaip Tailandas, Niujorkas ar aukso miestas Dubajus. Būtent pastarajame mieste yra puikios sąlygos plėtoti verslui, tačiau toli gražu ne kiekvienas apie tai pagalvoja. Galbūt kelionė į Dubajų ir susipažinimas su miestu gali jums padėti nuspręsti, ar įkurti čia savo verslą.

Visų pirma, Dubajuje galima su gera verslo strategija net nereklamuojant savo verslo išsilaikyti ir užaugti iki aukštumų. Taip yra todėl, kad mieste gyvenantys turtuoliai visiškai netaupo ir dievina tobulą kokybę ir prabangą, net jeigu tai atsieina didelius pinigus. Tad jeigu jūsų verslas orientuotas į dizainą, medijas, ir kitas pažangias sritis, o jūsų verslo principai yra siekti aukščiausių standartų, tikrai atrasite kelią į Dubajaus rinką.

Dubajuje taip pat patogi verslo situacija moterims. Jeigu esate moteris ir susiduriate su sunkumais plėtojant verslą Lietuvoje ar kitur Europoje, galime jus nudžiuginti – čia su damomis ne tik puikiai elgiamasi viešose vietose, viešajame transporte, bet ir verslo susitikimuose. Kadangi vietinės moterys arabės iš papročio neužsiima jokia veikla, nešančia šeimai pinigus, jos tiesiog mėgaujasi ramiu gyvenimu namuose, kol vyrai aktyviai dirba. O štai užsienietės čia – lygiavertės verslo partnerėms vietiniams verslininkams. Iš jų net gi reikalaujama susitikimų metu ar biuruose dėvėti tik kelnes.

Tad galbūt viena kelionė į Dubajų taps lemiančiuoju veiksniu ir paskatins kiekvieną nedrąsų lietuvį pradėti savo verslą būtent šioje šalyje?