You are currently viewing Sidabriniai papuošalai – ramina

Sidabriniai papuošalai – ramina

Papuošalai tai ne tik paprasti daiktai, kuriais pasipuošę pasijaučiame gražesniais, įdomesniais ar labiau traukiančiais akį. Visais laikais papuošalai turėjo savo prasmę, vieni saugojo nuo piktos akies, kiti globojo visą šeimą, gydė arba traukė sėkmę ir tik šiais laikais žmonės mažiau kreipia dėmesį į tai ką koks akmuo reiškia, nes darosi svarbiau, jog papuošalas būtų tiesiog išskirtinis, o gal jie taip daro be reikalo?
Šiaip papuošalai dažniausiai gaminami iš tauriųjų: aukso, sidabro ir kitų metalų, pavyzdžiui, platinos, žalvario ar vario. Visi šie metalai daro tam tikrą įtaką mūsų organizmui. Bent jau taip tikina bioenergetikai. Anot jų, sidabriniai papuošalai turi raminančių savybių, todėl raminamai veikia nervų sistemą, taip pat sidabras turi antibakterinių savybių. Šiais laikais pasitaiko žmonių, kurie žaizdas dezinfekuoja sidabruotu vandeniu, arba spuogus gydo kremais, kuriuose yra sidabro dalelių. Na, o auksas – aktyvina organizmo veiklą, stabdo senėjimo procesus ir pan. Būtent dėl šios priežasties nederėtų vienu metu nešioti ir sidabrinių papuošalų, ir auksinių. Bižuterija, žinoma, gaminama iš paprastesnių metalų ir jie jokios įtakos mūsų organizmui nedaro, tačiau bioenergetikai tikina, kad pasirinkus tam tikrą papuošalo spalvą galima paveikti savo organizmo sveikatą. Na, pavyzdžiui, žalia mažina kraujospūdį, o geltona padeda regėjimui.
Taigi, pirkti bet kokio papuošalo nederėtų. Pirmiausia reikia išsiaiškinti, kokią įtaką organizmui medžiaga iš kurios papuošalas pagamintas, daro.
Beje, svarbu paminėti, kad kiekvienas juvelyrikos dirbinys, pagamintas iš tauriųjų metalų turi savo prabą. Tai speciali žymė, nurodanti santykinį tauriojo metalo kiekį tam tikrame lydinyje, jei šios žymos ant papuošalo nėra – jis neoriginalus, tad prieš pirkdami sužiūrėkite ir tokius dalykus.
Beje, šiuolaikiniame technikos pasaulyje vis labiau ir labiau populiarėja paslauga: papuošalai internetu. Tad apžiūrėti, išsirinkti ir nusipirkti gražiausią ir labiausiai patinkantį papuošalą galite net neišėję iš namų! Patogu ir jokios laiko gaišaties, vaikštant po parduotuves.