You are currently viewing Smulkmenos, kurios lemia verslininkų sėkmę viešuosiuose pirkimuose

Smulkmenos, kurios lemia verslininkų sėkmę viešuosiuose pirkimuose

Viešieji pirkimai yra skirti tam, kad valstybėje būtų kuo daugiau skaidrumo, kad masyvūs pardavimai, kurie skirti žmonių gyvenimo kokybei gerinti – būtų atliekami skaidriai, sumokama verslininkams tiek, kiek reikia, kad būtų gaunamos geros kokybės paslaugos arba prekės.

Tiesa, viešieji pirkimai žiūrint iš verslininkų pozicijos nėra toks paprastas dalykas kaip galima pagalvoti. Juk jie visada stengiasi laimėti, tačiau reikia nugalėti nemažai konkurentų, kurie taip pat siekia to paties tikslo. Kaip tai padaryti? Pateikti geresnį pasiūlymą ir tuo pačiu tinkamai save pozicionuoti.
Keli patarimai, tiksliau smulkmenos, kurios leis Jums eiti drąsiai į viešųjų pirkimų rinką – apačioje.

Kuo Jūs esate ypatingas?

Pirmiausia labai svarbu tinkamai save pristatyti. Jokio skirtumo, ar Jūsų prekes ir paslaugas perka valstybė, ar bet koks fizinis asmuo, kuriam to reikia – tinkamas savęs pristatymas yra būtinas, kadangi tik tokiu atveju sulauksite tiek dėmesio, kiek esame vertas, o kai kuriais atvejais – sulauksite dėmesio apskritai. Ką reiškia tinkamas savęs pozicionavimas? Tai dažniausiai yra detalumas, kurio metu reikia išsakyti savo stipriąsias savybes, taip pat – konkretumas, galiausiai, kūryba, kadangi šablonų – daug. O kuo būtent Jūs esate unikalus ir kodėl būtent Jūsų paslaugomis verta labiausiai pasinaudoti.

Skirkime dėmesio dokumentams

Kuo daugiau dėmesio reikia skirti ir dokumentams, kurie turi būti pateikiami greta savo kandidatūros. Blogai, kai pasiliekama gana mažai liko iki skelbiamos pirkimo pabaigos. Tokiu atveju konkursuose dalyvaujantys žmonės dažniausiai neturi ne tik laiko įsigilinti į skelbiamo konkurso sąlygas, tačiau taip pat ir neparuošiami dokumentai, kurie yra būtini. O juos pateikti yra būtina. Kitu atveju žmogus paprasčiausiai nedalyvauja konkurse. Kai kuriais atvejais galima kartu su paraiška nepateikti kvalifikacijos įrodymų pagrindinčių dokumentų. Tačiau jie bus reikalingi vėliau, tad bet kuriuo atveju – jų reikia ir geriausia, kai jie visada yra po ranka.

Ieškokite naujų konkursų

Viešieji pirkimai skelbiami dideliais mastais, tad natūralu, kad daugelis žmonių neturi laiko jų visų sekti. Ypač tokiu atveju, kai dalyvaujama tokiuose masyviuose konkursuose, kaip kad statybų. Jų kiekiai dažniausiai yra didžiausi, tad tenka nemažai skaityti, kol galiausiai atsirenkama, kuriuose teikti paraišką. Tiesa, ką daryti tokiu atveju, kai siūlote tokias prekes bei paslaugas, kurių reikia labai retai? Tuomet rasti reikalingus pirkimo konkursui tampa dar sunkiau. Gerai, kad šiuo metu galima rasti internetinius puslapius, kuriuose yra nurodoma – kokie konkursai bus skelbiami ir pateikiamos svarbiausios gairės, kurios padeda apsispręsti – ar Jums tai yra tinkamas variantas.

Teikite paraišką bendrai su kitais

Jeigu tam tikri konkursai atrodo verti Jūsų laiko bei dėmesio, tačiau nesate tikras, ar būsite gebus atitikti keliamus kvalifikacinius reikalavimus – tokiu atveju siūlome teikti paraišką kartu su kitais ūkiniais subjektais, kurie padeda užpildyti tas spragas, kurios Jums nėra įveikiamos. Kai kurie įtraukia kitas įmones dėl finansinių pajėgumų. Priežasčių gali būti daug ir bet kuriuo atveju – tai geras pasirinkimas. Tik galbūt reikia daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, reikia sudaryti tikslią sutartį, kuri padės Jums būti ramiu, kad kiekviena šalis žino, kokia yra jos kompetencija.

Savo galimybių įvertinimas

Galiausiai, reikalingas ir detalesnis savo galimybių įvertinimas. Negaiškite  nei savo paties, nei kito laiko tokiu atveju, kai nesate tikras, kad konkursas tikrai yra Jūsų įmonės nosiai. Dalyvaukite ten, kur būsite pajėgus teikti ne tik kandidatūrą, tačiau ir laimėti. Tokie tie viešieji konkursai. Jie reikalauja profesionalumo.
Pradėkite ieškoti verslo galimybių jau dabar: patikrinkite, kokie dabar skelbiami viešieji pirkimai – pirkimai365.lt