Ar verta investuoti į vonios kambarį viešbutyje?

Lauryna/ May 4, 2016/ Statyba/

Viešbučiuose vonios kambarys nėra toks svarbus, kaip namuose – jeigu gyvenamojoje zonoje ši erdvė gali tapti ramybės oaze, renkantis tinkamiausią trumpalaikės nakvynės vietą, vonia nėra pagrindinis kriterijus, kuris padeda priimti galutinį sprendimą. Vis dėl to, itin patraukliai įrengtas vonios kambarys suteiks apartamentams papildomo žavesio, kuris neabejotinai padės pritraukti ir didesnius klientų srautus. Kiek investuoti į šią erdvę, priklauso nuo viešbučio tipo ir tam tikrų vidinių bei išorinių veiksnių.
Pirmiausia reikėtų įvertinti viešbučio vietą ir būsimus jo lankytojus – jeigu viešbutis stovi turistų mėgstamose vietose, kuriose jie mėgsta praleisti ilgesnį laikotarpį, vonios kambarys yra naudojamas kur kas dažniau ir visi jame esantys privalumai gali tapti ir viešbučio privalumais. Tinkamas vaikams, žmonėms su negalia ar su specialia kondicionavimo sistema – visa tai turės įtakos specialių poreikių turintiems lankytojams. Tuo tarpu orientuojantis į verslininkus, kuriems dažnai tenka keliauti darbo reikalais, labiau patiks funkcionalumas su prabangos elementais. Abejais atvejais galima surasti vonios įrenginius skirtingose kainų kategorijose, tačiau kokybiška vonios įranga dažniausiai būna šiek tiek brangesnė.
Svarstant, ar verta investuoti į vonios kambarį viešbutyje, kokybės klausimas yra vienas pagrindinių – pigesnė, iš prastesnių medžiagų pagaminta įranga nereikalaus didelių išlaidų, tačiau derėtų pagalvoti ir apie tai, jog greitai nusidėvintys įrenginiai reikalaus daugiau priežiūros ir juos reikės kur kas dažniau keisti. Remonto darbus viešbutyje norisi atlikti kaip įmanoma rečiau, todėl įsigijus kokybišką vonios santechniką, ne vienerius metus džiaugsitės jos funkcionalumu ir nekintančia išvaizda.
Įrenginėjant viešbutį, investicijų vonios kambariui nereikėtų pagailėti – tai turės įtakos ir jo reitingams, ir bendram vaizdui. Juk patys kur kas mieliau poilsiui rinktumėmės tokią vietą, kurioje viskas atrodo tvarkinga ir gražu, tad net mažesnis vonios kambarys ir jame esanti įranga turėtų ne tik derėti prie kambarių interjero, bet ir būti kokybiška bei funkcionali.