Akumuliatorinis suktuvas – nepakeičiamas statybose

Lauryna/ June 2, 2016/ Statyba/

Akumuliatoriniai įrankiai vis dažniau tampa alternatyva įprastiems elektriniams prietaisams. Manoma, jog jų atsiradimą lėmė siekis sukurti patogesnes ir saugesnes darbo sąlygas, todėl laikui bėgant vis daugiau įrankių kuriami su akumuliatorinėmis baterijomis. Tarp jų galima rasti ir akumuliatorinius gręžtuvus – suktuvus, kurie užtikrina visapusišką komfortą ir suteikia galimybę darbus atlikti tiksliai ir kokybiškai.
Pagrindinis šių įrankių privalumas yra nevaržoma judėjimo laisvė – tai ypač svarbu tuomet, kai reikia dirbti esant sudėtingoms sąlygoms. Patogumo jausmą pajusite tuomet, kai suprasite, jog tam, kad akumuliatorinis suktuvas sėkmingai veiktų, nereikės ieškoti elektros šaltinio ar stengtis išvengti darbui trukdančių laidų. Šiuo įrankiu galima naudotis čia ir dabar – svarbiausia nepamiršti pakrauti baterijos. Tokiais atvejais paranku turėti ir atsarginę bateriją, kuri apsaugos nuo netikėtų situacijų ir leis produktyviai išnaudoti visas darbo valandas.
Akumuliatorinis gręžtuvas – suktuvas nevaržo judesių, todėl su juo patogu dirbti ant pastolių, šulininiuose ar net šachtose. Tokiose specifinėse vietose judėjimo laisvė yra itin svarbi, todėl šio tipo gręžtuvus – suktuvus mėgsta tiek profesionalai, tiek mėgėjai. Nereikia ieškoti elektros šaltinio, kadangi energijos šaltinis jau yra pačiame įrankyje. Mobilumas ir greitas, kokybiškas darbas yra vienos pagrindinių priežasčių, kodėl verta rinktis šio tipo įrankius.
Akumuliatoriniai įrankiai turi šiek tiek mažiau galios nei elektriniai prietaisai, tačiau jų gaminimo technologijos sparčiai tobulėja, todėl tikėtina, jog greitu metu šis techninis parametras taps vienodas. Kai kuriems statybiniams darbams atlikti nereikia didelio galingumo, todėl tokiais atvejais kur kas svarbesnis tampa įrenginio svoris. Siekiama, jog didėjant įrenginių galiai, nesikeistų jų dydis – net ir galingesni akumuliatoriniai suktuvai išlieka mobilūs, todėl yra ypač patogūs naudotis įvairiuose statybos ar remonto darbuose.