AGA CAD – programinė įranga statybų ir inžinerijos pramonei

Lina/ April 6, 2020/ Statyba/

Įmonė „AGA CAD” yra pažangiausios statybų bei inžinerijos sektoriuje paslaugas siūlančios kompanijos „Autodesk Inc“ partnerė, tad nuo šiol kiekvienas inžinierius gali išnaudoti geriausios kokybės programinės įrangos(angl. Autodesk BIM software) galimybes bei užtikrinti, kad sudėtingų tiek statybų, tiek inžinerijos sprendimų įgyvendinamas bus kur kas paprastesnis bei našesnis.

Dėmesys – inovacijoms

BIM produktai jau seniai vadinami viena pažangiausių priemonių inžinerinių sprendimų atlikimui, kuri gali padėti džiaugtis ne tik labai tiksliais projektais, kurie padeda sukurti idėjos realizacijos planą, tačiau ir tai padaryti labai greitai. Taip net ir sudėtingiausi projektai gali gimti vos per parą, kadangi programinė įranga padeda tiksliai įvertinti reikalingas medžiagas, surasti išlaidų mažinimo metodus, net galimas pastato grėsmes bei rasti tinkamiausias jų šalinimo priemones.

„Autodesk“ įmonė ieškodama partnerių taiko labai griežtus reikalavimus, kadangi tik tokiu atveju pavyksta palaikyti tinkamą reputaciją. Taigi, Lietuvoje savo paslaugas siūlanti „AGA CAD” gali džiaugtis pripažinimu, o kiekvienas statybų sektoriuje dirbantis inžinierius gali būti ramus dėl įrangos, kuri bus naudojama.

Siūloma programinė įranga yra pats inovatyviausias pasirinkimas. Plati įrankių pasiūla, galimybės, galiausiai, nuolatinis tobulinimas – tai, ko reikia šiuolaikiniam inžinieriui.

Programinė įranga – būtina

Kadangi atsiranda vis sudėtingesnių projektų, kuriuos reikia pastatyti per trumpesnį laiko tarpą, suprantama, kad programinės įrangos, kurios padeda kurti projektus, tampa vos ne „gyvybiškai svarbios“. Juk jos padeda ne tik greičiau sukurti idėjos realizavimo planą, tačiau ir numatyti galimas grėsmes, nes juk saugumas – svarbiausia.

„Autodesk“ siūlomos programinės įrangos suteikia galimybę pasinaudoti plačia įrankių pasiūla kuri matuoja skirtingus rodiklius bei padeda gauti detalias analizes. Taip pat vertinama papildoma funkcija – skoningas grafinių dizainų atvaizdavimas, tad sukūrus projektus juos pristatyti savo klientams tampa labai paprasta, nereikia papildomai samdytis dizainerio, kurio darbas parengti inžinieriaus vizualizacijas patraukliau.

Programinė įranga statybų ir inžinerijos pramonei yra labai įvairi, tačiau mes siūlome rinktis pasaulyje pripažintą pasirinkimą, kurį vieningai vertina inžinieriai.