You are currently viewing STOGO DENGIMO PASLAUGOS KAINA

STOGO DENGIMO PASLAUGOS KAINA

Šiomis dienomis turėti savo nuosavą namą,yra didžiulė prabanga. Ypatingai kai kuriose šalyse, kur gimstamumo skaičius yra gerokai didesnis už mirštamumo. Dėl didelio žmonių skaičiaus ir mažo gyvenamosios vietos ploto, daug žmonių gyvena butuose. Tačiau ne vienas pasvajoja apie nuosavą namą. Erdvų kiemą, kuriame jūs ar jūsų vaikai galės saugiai leisti savo laiką bei galimybę turėti savo privačią erdvę nekenčiant klausantis kaimynų pokalbių, kuriuos girdi atrodo visai čia pat, už sienos. Todėl rimtai mąstančius apie savo nuosavą namą ir ketinančius pradėti jį statyti, reiktų viską gerai apgalvoti. Juk tai nepigi prabanga! Kad namas būtų tvirtas yra svarbu sulieti tvirtus pamatus, bet jokiais būdais nereiktų pamiršti tvirto ir kokybiško stogo, juk jūs ir jūsų šeima gyvensite po juo. Todėl būtinai reikia pamąstyti apie stogo dengimo paslaugos kainą.

Išties sunku pasakyti, kiek turėtų kainuoti jūsų būsimasis stogas, nes kainos labai svyruoja, o tai dar ir priklauso, iš kokių medžiagų jis bus statomas. Dabar pasirinkimas yra išties didelis, galima rinktis čerpėmis, skarda ar net šiferiu dengta stogą. Taip pat reikia pasirinkti stogo apšiltinimo būdą bei norimą apdailą. Visa tai susideda į neatskiriama bendrą visumą ir galiausiai yra išgaunamas norimas rezultatas.

Visi su stogo dengimu susiję darbai yra skaičiuojami atskirai kiekvienam kvadratiniui metrui. Kaip pavyzdį pateikiame preliminarias stogo dengimo paslaugų kainas : stogo konstrukcijų darbai, kaina preliminariai gali svyruoti nuo 1.20 e iki 8 e . Stogo dangos montavimas, šių darbų kainos svyruoja nuo 3e iki 12 e. Kompleksiniai stogo darbai, jų kainos svyruoja nuo 5e iki 23e. Šiltinimo darbai gali kainuoti nuo 4e iki 7e. Be abejonės nederėtų pamiršti apdailos darbų, kurių kaina svyruoja 4e iki 25e kvadratiniam metrui. Visos šios kainos yra preliminarios ir priklauso dar nuo daug faktorių. Be abejonės visi šie darbai skaičiuojami be statybinių medžiagų. Todėl priskaičiavus jų kainas kartu, ne abejokite, suma tikrai išaugs.

Taigi prieš imantis stogo montavimo, reikia gerai suplanuoti į suprojektuoti, kiek kvadratinių metrų bus mano namo stogas, kokios dangos aš norėsiu, kokios kokybės. Ar rizikuoti statyti pigesnį, bet mano piniginei draugiškesnį variantą. Viską apskaičiavus reikia tvirtai apsispręsti ar aš iš finansinės pusės galiu sau tai leisti.

Norint nustatyti tikslią ar bent jau preliminarią stogo dengimo paslaugos kainą, rekomenduotina tartis su šios srities specialistais – rangovais. Tik jie pagal jūsų pageidavimus ir norimas naudoti medžiagas pasakys tiksliausią kainą. Plačiau apie stogo dengimo darbus ir kainodarą skaitykite: http://www.lakede.lt/