You are currently viewing Sugedo spausdintuvas – ką daryti?

Sugedo spausdintuvas – ką daryti?

Spausdintuvai – tai prietaisai, kurie stovi daugelio žmonių namuose, biuruose, bibliotekose ar kitose viešose erdvėse, kuriose dažnai prireikia jų funkcijos. Vis dėlto, kad ir kaip būtų gaila, tačiau spausdintuvai nėra ilgaamžiai, kaip ir kiti žmonių sukurti prietaisai, ir jie neretai sugenda. Ką daryti, kai susiduriama su bėdomis, susijusiomis su spausdintuvu, tada, kai labiausiai reikia jo paslaugų?

Spausdintuvų remontas

Sugedus spausdintuvui, tikriausiai, kiekvienas visų pirma patartų kreiptis į šį aparatą taisančiam profesionalui. Tačiau, ar tikrai spausdintuvų remontas yra tinkamiausias išeitis? Galbūt kartais šį aparatą galima susitvarkyti pačiam ir neišleisti ir taip sunkiai uždirbamų pinigų? Vis dėlto, reikia žinoti, kuriais atvejais spausdintuvo remontas yra visiškai nereikalingas, o kuriais reikėtų kreiptis kuo skubiau.

Kada įmanoma susitaisyti spausdintuvą pačiam?

  1. Neretas žmogus kviečią spausdintuvų meistrą tada, kai jame užstringa popieriaus lapas. Gera žinia yra ta, kad tokiu atveju spausdintuvų remontas yra visiškai nereikalingas. Šią problemą galima sutvarkyti kuo puikiausiai pačiam. Jeigu popieriaus lapas įstringa spausdintuve, pirmiausia reikia atjungti spausdintuvo maitinimo laidą nuo maitinimo šaltinio. Atsidarius viršutinį dangti, apimti popierių ir lėtai traukti jį iš spausdintuvo. Svarbu pabrėžti, kad draudžiama popieriumi arba rankomis leisti tuščią juostelę arba baltą diržą, tai darydami rizikuojate visiškai sugadinti savo įtaisą, tokiu atveju, neišsisuktumėte nuo profesionalaus spausdintuvo remonto.
  2. Spausdinama ta pati informacija iš naujo ir iš naujo. Tai realiai nėra spausdintuvo problema. Informacija, kuris kartojasi daug kartų, yra žmogaus padaryta klaida su kompiuteriu, kai jis, neišlaukęs pakankamai laiko, daug kartų paspaudžia spausdinimo mygtuką. Tokiu atveju spausdintuvas gauna signalą ir atlieka veiksmą tiek kartu, kiek buvo paspaustas „spausdinti mygtukas“. Tai galima padaryti labai paprastai, panaikinus spausdintuvui lieptus veiksmu.
  3. Pasibaigus rašalui. Tai pati mažiausia problema, nors neretai žmonės dėl jos kviečia žmogų, kad ją išspręstų. Jeigu pasibaigia dažai, pirmas žingsni – bėgti į parduotuvę ir pirkti naujus. Svarbiausia yra žinoti, koks pas jus namuose stovi spausdintuvas, koks jo modelis ir net pagaminimo metai.