Daliniai kroviniai

administratorius/ October 27, 2014/ Tarptautinis verslas/

Krovinių transportavimas laivais yra pats pigiausias būdas krovinį pristatyti į visas pasaulio šalis ir iš visų pasaulio šalių.

Daliniai kroviniai gali būti gabenami oro transportu, laivais arba kombinuotu transportu. Laivais konteineriuose gabenami daliniai kroviniai LCL (Less than Container Load), kaip ir laivais gabenami pilni konteineriai FCL (Full Container Load) gali būti ekspedijuojami ir pristatomi iš terminalo į terminalą arba nuo durų iki durų. LCL (daliniai kroviniai) gabenami tais pačiais laivais kaip ir FCL (pilni) kroviniai tuose pačiuose laivuose. Išsiuntimo uoste daliniai kroviniai yra surenkami ir konsoliduojami (sukraunami) į konteinerius, kurie vėliau pakraunami į laivus kartu su kitais (FCL) konteineriais.

Moderniose, didelę patirtį turinčiose krovinių pervežimo kompanijose, krovinių pervežimas laivais yra vienas iš privalumų, kadangi iš kai kurių šalių, derinant jūrų transportą su antžeminiu transportu, daliniai kroviniai gali būti atvežti pigiau negu kainuotų jų atvežimas oro transportu.

Be to, klientui nereikia įšaldyti didelių pinigų sumų didelės apimties prekių siuntos įsigijimui. Klientas gali pirkti reikiamą prekių kiekį bei jų įvairovę, kurios jam reikia šiuo momentu. Kai tarp kitų klientų prekių patalpinamas dalinis krovinys, mokestis už konteinerį paskaičiuojamas proporcingai nuo visų prekių kiekio ir užimamos vietos. Daliniai kroviniai (LCL) pristatomi šiuo būdu tuo ir yra patrauklūs.

Vietinis krovinių pervežimas turi taip pat labai svarbią reikšmę visame transporto paslaugų teikimo tinkle. Jei tarptautiniai krovinių srautai teka lyg kraujas arterijomis, tai vietinį krovinių pervežimą – distribuciją, galima palyginti su kraujo tekėjimu smulkiomis kraujagyslėmis, kuriomis teka įvairiausios paskirties prekės ir daliniai kroviniai, kurie išvežiojami po visą Lietuvos respubliką, pasiekdami net atokiausiai esantį klientą. Naujausios inovacijos, kokybės valdymo sistema, nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas įgalina siūlyti kokybišką paslaugą, lankstų prekių pristatymo būdą, taikyti konkurencingą kainą už paslaugą ir kasdien populiarėjantį pristatymo būdą – „nuo durų iki durų“.

Draugai: www.ets2-mod.net