Logistikos centras

Lina/ August 29, 2016/ Tarptautinis verslas, Transportas ir logistika/

Lietuvos verslininkai norėdami plėsti savo veiklą ne tik į vietinę rinką, bet ir tarptautinę privalo naudotis logistikos paslaugomis, kurios dabar yra išties konkurencingos. Logistikos centras Klaipėda kiekvieną dieną išgabena tonas įvairių krovinių į kitas užsienio šalis ir taip plečia verslininkų verslą už jūros. Itin gerai išsivystęs sausumos transportas bei geri keliai leidžia pakankamai greitai vežti krovinius į kitas Europos bei Azijos šalis. O oro transportas lengvai gali pasiekti net Kiniją, Ameriką, Australiją ar kokią kitą tolimą šalį. Todėl Lietuvos įmonės dabar aukso amžius, norint laisvai bei gana pigiai pervežti krovinius. Negalime pamiršti ir įvairių kitų išlaidų, kurias sudaro ir specialaus transporto gavimas arba sandėliavimas, kas irgi yra priskiriama prie logistikos.

Dabar Lietuvoje yra begalės logistikos kompanijų, kurios siūlo logistikos paslaugas, tiek logistikos centras Klaipėda bei Vilnius. Juk bet kokiai mažesnei įmonei yra nepalanku iškarto statytis sandėlį bei pirkti vilkikus, todėl geriau rinktis logistikos kompaniją, kurios paslaugomis galima naudotis nuolat, o sandėlį tiesiog nuomotis iš jos. Taip išties yra sutaupomi pinigai, nes nereikia papildomai išlaikyti tiek transporto priemonių, tiek ir pačio sandėlio. Už įmonę viską atlieką pati logistikos kompanija už nustatytą sumą. Taip yra taupomi pinigai ir nereikia kurti naujų darbo vietų.

Taip pat pasisamdžius logistikos kompaniją gaunama geresnė transportavimo ir aptarnavimo kokybė. Taip klientas sutaupo laiką, nes dažniausiai logistikos centras Klaipėda bei Vilnius turi profesionalias įmones, kurios teikia krovinių gabenimo paslaugas daug greičiau, lanksčiau. O jeigu iškyla kokia nors problema, greitai ją sutvarko. Todėl geriau samdytis tokią įmonę, o ne švaistyti laiką ieškant naujų darbuotojų, nes už mažus pinigus dažniausiai dirba nekvalifikuoti vežėjai, o už didelius profesionalai. Tad, taip, čia reikės investicijų, tačiau jos greitai atsipirks.

Tad vykstant prekių ir paslaugų mainams, labai svarbu turėti gerus logistikos partnerius, kurie kokybiškai ir profesionaliai gabentų krovinius į kitas rinkas bei plėstų įmonės veiklą.