Viena naujausių turizmo agentūrų krypčių – Kosta Dorada

Gintare/ December 1, 2016/ Tarptautinis verslas/

Turizmo verslas paskutiniu metu yra vienas pelningiausių: išlaisvėjus pasauliui žmonės, ypač jaunimas, ėmė masiškai keliauti. Sienų net tarp tolimiausių valstybių nebeliko ir atostogas ar ekskursijas vis dažniau imasi organizuoti įvairios kelionių agentūros. Vien Lietuvoje tokio pobūdžio įmonių yra per 20, o ką jau kalbėti apie užsienį. Kaip ir kiekviename versle, taip ir turizme, agentūros stengiasi būti pranašesnės viena už kitą, o pagrindinis jų konkuravimo objektas – tai kelionių kryptys. Juk logiška, kad išsiilgę nuotykių, ramybės ar išskirtinių gamtos vaizdų, daugiau dairosi į naujus, galbūt tolimesnius kraštus, o ne į tokias šalis ar miestus, kuriuos jau lankė ne kartą. Taigi, tokiais atvejais naujus reisus ar lėktuvų bilietus siūlančios kompanijos ir laimi. Štai pavyzdžiui, poilsinė kelionė į Kosta Doradą – gana nauja pramoga, kurią kol kas siūlo tik keletas turizmo kompanijų Lietuvoje. Nepaisant to, vykti atostogų į šį Ispanijos kurortą dabar pasiryžta ne vienas tautietis. Tad kuo įdomus ir išskirtinis yra Kosta Dorada pajūrio ruožas?
Net 216 kilometrų besidriekianti Balearų jūros pakrantė Ispanijoje, šiaurės rytų regione nuo pat pirmųjų sekundžių sužavi savo įdomiu kraštovaizdžiu, švelniu klimatu bei daugybe vietų, kur šiuolaikinis žmogus gali atsipalaiduoti, papramogauti, pasilinksminti, pašokti ar paragauti vietinių daromų nuostabių kokteilių. Kiaurą parą čia verda gyvenimas, o naktinis – ypač. Ant nuostabios Viduržemio jūros esanti Kosta Dorada pakrantė vietiniams ir čia atvykstantiems turistams dovanoja gaivų klimatą, šiltą ir saulėtą orą.
Katalonijos regionui priklausanti jūros pakrantė išvertus iš ispanų kalbos reiškia auksinę pakrantę. Poilsinė kelionė į Kosta Doradą – tai galimybė visiškai atitrūkti nuo savų rūpesčių, daugybės darbų, įtampos namuose. Pasidomėkite, kokios kelionių agentūros siūlo išvykas į šią pakrantę ir vykite į tikrą rojų žemėje.