Populiariausios verslo kelionių kryptys

administratorius/ November 27, 2019/ Tarptautinis verslas/

Apie atostogoms pasirenkamas dažniausias kryptis kalbama labai daug, o kurgi pasaulyje dažniausiai keliaujama verslo reikalais? Pateikiame dešimt populiariausių verslo krypčių.

1.Niujorkas – verslo kelionių lyderis. Milžiniškas finansų, verslo centras kasdien sulaukia didžiulių srautų keliautojų, kurie čia atvyksta tvarkyti, plėtoti verslo ryšių.

2.Antroji vieta sąraše tenka Londonui. Čia kasdien verslo reikalais atkeliauja daugybė miesto svečių ne tik iš Europos, bet ir viso pasaulio.

3.Trečioji garbinga vieta tenka Prancūzijos sostinei Paryžiui. Tai – kultūros, politikos ir verslo centras.

4.Šanchajui tenka ketvirtoji vieta šiame sąraše. Šanchajus yra vienas konkurencingiausių miestų pagal verslo aplinką ir gyvenimo kokybę, tad dideli verslo tikslais keliaujančiųjų srautai nestebina.

5.Torontas užima penktą vietą. Šis didžiulis Kanados miestas pelno šalies finansų ir verslo širdies titulą, tad daugelio pasaulio verslininkų, finansų ir kitų specialistų keliai veda į Torontą.

6.Singapūras – unikalus miestas, vos per kelis dešimtmečius sugebėjęs padaryti milžinišką progresą ir šiandien traktuojamas kaip galingas verslo bei inovacijų centras pasaulyje. Nenuostabu, jog daug šiuolaikinių verslo atstovų keliauja čia, siekdami modernizuoti, plėtoti savo verslus ir ryšius.

7.Daugelio keliaujančiųjų verslo tikslais kryptis yra San Franciskas. Tai vienas didžiausių Jungtinių Amerikos Valstijos miestų, patrauklių verslo ryšiams megzti ir plėtoti.

8.Honkongas – jam tenka aštunta vieta populiariausių verslo krypčių sąraše. Kontrastingas miestas, modernus ir šiuolaikiškas, yra puiki vieta verslo ryšiams ir galimybėms plėtoti.

9.Tokijas Japonijoje „pasiglemžia“ devintą sąrašo poziciją.

10.Dešimtoje vietoje – Čikaga, finansų, kultūros ir verslo lopšys.

Jei ir Jums dažnai tenka keliauti verslo reikalais, greičiausiai aktualūs pigūs skrydžiai, nes pagal skrydis.lt informaciją, verslo kelionėms paprastai pasirenkami lėktuvai. Į daugelį minėtų miestų galite rasti patrauklių skrydžių kainų.