Geriausias advokatas Vilniuje

administratorius/ August 24, 2015/ Teisė/

Jau trečius metus iš eilės yra renkamas geriausias advokatas Vilniuje. Kaip ir praėjusiais dvejais metais, iš labiausiai patyrusių teisės specialistų yra suburiamos vertinančiųjų kolegijos, kurios vertina ir renka žmonių siūlomas kandidatūras.

Jei turėjote teisinių problemų ir kreipęsi į advokatą Vilniuje, o pastarasis pranoko lūkesčius – nieko nelaukite ir registruokite specialistą konkurse „Geriausias advokatas Vilniuje 2015“. Teks pateikti advokato vardą, pavardę, kontoros, kurioje jis dirba pavadinimą ir trumpą aprašymą, kodėl manote, kad asmuo yra vertas geriausio advokato Vilniuje apdovanojimo.

Piliečių pateikiamas anketas vertinanti komisija pati analizuoja advokatų darbus ir visus karjeros įvykius, advokato aktyvumą šiais metais. Kiekvienas advokatas yra analizuojamas komisijos narių ir jo darbas įvertinamas balais. Daugiausia balų surinkęs specialistas, gaus titulą ir dešimt tūkstančių eurų prizą.

Geriausiais advokatais Vilniuje jau buvo išrinkti du advokatai, kurie šiemet jau patys užima komisijos narių vietas. Tai puiki terpė bendrauti, apsikeisti patirtimis ir įsilieti tarp miesto teisininkų. Praktikuojantys savo srities specialistai sužino apie savo kolegų pasiekimus ir tokiu būdu pamato savo silpnąsias bei stipriąsias puses, prisimena dėmesio vertus precendentus ir taip pagilina savo žinias.

Konkursas „Geriausias advokatas Vilniuje 2015“ šiemet žada būti intriguojantis, nes komisijos darbus apsunkino didelis paraiškų skaičius ir gausus favoritų sąrašas. Atrodo, kad toks konkursas išties pasisekęs ir naudingas.