Reikalingas advokatas Vilniuje: kaip jį rasti?

administratorius/ September 2, 2015/ Teisė/

Perskaičius straipsnio pavadinimą XXI amžiaus žmogus turbūt pašaipiai šypteltų ir mikliais pirštų judesiais paieškos sistemoje Google pradėtų rašyti frazę „advokatas Vilniuje“. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad paieškos rezultatų gali būti tūkstančiais, o esminis rūpestis, surasti gerą, patikimą ir savo darbą išmanantį advokatą sostinėje tokia gausa pasirinkimų tikrai nepalengvina. Tad, ką daryti ir kaip interneto platybėse surasti profesionalų advokatą Vilniuje?

1. Domėkitės žmonių rekomendacijomis ir atsiliepimais apie advokatus.

Teisės, finansų, ekonomikos ar nekilnojamojo turto bei panašios sritys dažniausiai yra vertinamos pagal jose dirbančių specialistų kompetencijas, kurios dažniausiai yra apibrėžiamos klientų, ar su teisininkais advokatais, juristais susidūrusių asmenų rekomendacijas. Teigiamų atsiliepimų atsvara formuoja profesionalaus ir patikimo specialisto įvaizdį, o tuo tarpu, abejotini ar net pasipiktinantys komentarai menkina to darbuotojo, kaip profesionalo vertę.

2. Konsultuokitės su advokatų kontoromis

Advokatas Vilniuje gali būti randamas ir pagal atskiras konsultacijas konkrečiose advokatų kontorose. Žinoma, pastarosios kontoros dažniausiai gali siūlyti jose dirbančių specialistų paslaugas, tačiau pagal bendravimo ir siūlomų specialistų patirties apibūdinimą Jūs taip pat galite susidaryti nuomonę apie būsimo Jūsų atstovo juridiniais klausimais kompetencijas.

3. Pagalvokite apie advokatą dar kiek anksčiau nei Jums jo prireikia

Nors gyvenime kartais atsitinka nenumatytų situacijų ir advokato paslaugų prireikia staiga, visgi vystant rimtą verslą, bendradarbiaujant su svarbiais fiziniais, juridiniais asmenimis ar dalyvaujant kitose, su teisiniais, piniginiais klausimais susijusiuose situacijose vertėtų pasvarstyti apie advokato paslaugas kiek iš anksčiau. Tokiais atvejais jis tampa patikimu verslo konsultantu, sugebančiu užkirsti kelią nenumatytoms Jūsų veiklos situacijoms, padedančiu planuoti veiklos planus ir tampa gyvu garantu, jog ateityje bus išvengtos krizinės situacijos, susijusios su tomis sritimis, už kurias atsakingas advokatas.

Taigi, tiek pradėjus verslą, tiek prireikus advokato Vilniuje čia ir dabar, skirkite šiek tiek laiko skaitymui bei konsultavimuisi su tai išmanančiais asmenimis.