Ar vis dar populiarus drabužių nuomos verslas?

Lauryna/ April 22, 2016/ Tekstilė ir drabužiai/

Drabužių nuomos paslauga patinka dviem žmonių tipams – visur skubantiems ir besistengiantiems sutaupyti. Kiekvienai šventei įsigyti įmantrią suknelę kainuoja nemažai pinigų, o jeigu tų švenčių per mėnesį pasitaiko net kelios, logiška, jog tenka gerokai paploninti savo piniginę. Norint to išvengti, galima drabužį tiesiog išsinuomoti – vieną kartą juo pasinaudoję gražinsite atgal į parduotuvę, o kitai šventei ir vėl galėsite pasipuošti kitaip.

Tiems, kurie daug dirba ir dažnai niekam neturi laiko, drabužių nuomos verslas atrodo tarsi išsigelbėjimas – nereikia nei medžiagos ieškoti, nei visą laiką jaudintis, ar siuvėjai pavyks tinkamai atlikti savo darbą ir išpildyti visus pageidavimus. Tinkamo modelio jau pasiūto drabužio taip pat gali tekti ilgokai paieškoti, tačiau laikui bėgant atrandamos pačios geriausios vietos, kuriose laukia būtent ta, svajonių suknelė ar bet kuris kitas rūbas.

Ar vis dar perspektyvu kurti drabužių nuomos verslą? Viskas priklauso nuo vietos, tikslios koncepcijos ir kitų išorinių veiksnių – jeigu svajojate atidaryti vestuvinių suknelių nuomos parduotuvę mažame miestelyje, o jame jau yra viena ar kelios tokios, tikėtina, jog verslas gali ir nepasisekti. Visų pirma, vestuvės nėra ypač dažna šventė, ypač šaltuoju sezonu, o ir mažame miestelyje jos nevyksta taip dažnai, kad rinkos pakaktų kelioms parduotuvėms.

Dabar dažnai siūloma įsigyti jau veikiantį drabužių nuomos verslas – toks variantas geras tuo, jog dažniausiai parduotuvės jau turi savo pirkėjų ratą ir yra daugiau ar mažiau žinomos, todėl reikia kur kas mažiau rizikuoti. Vis dėl to, reikėtų išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių verslas yra parduodamas – galbūt tai lėmė bloga reputacija, kurios, net ir pertvarkius tam tikrus dalykus, gali būti sunku atsikratyti. O jeigu viskas tinka ir patinka – pats metas pasinerti į verslo subtilybes ir pritraukti kaip įmanoma daugiau klientų.