Skalbyklos: pagalba verslui

Lina/ October 11, 2016/ Buitinė technika, Tekstilė ir drabužiai/

Verslininkai, ypač aptarnavimo sferos, norėdami palengvinti savo, darbuotojų bei kitų žmonių dalią įrengia savo įmonėse skalbyklas. Tarkim, norint išskalbti didelį kieki patalynės nereikia laukti, kol ji mažoje skalbimo mašinoje išsiskalbs. Galima ją įdėti į didelę, pramoninę skalbyklę. Tai patogus būdas ir gera investicija, juolab, kai skalbyklų įrengimas greitai atsiperka.

Juk visi nori taupyti vandenį, bet tuo pačiu atlikti darbus efektyviau. Viešbučių savininkai dėl to ir naudojasi skalbyklų įrengimo paslaugomis. Juk tai paspartina darbą, sumažina komunalinius mokesčius už vandenį, o ir patiems darbuotojams savo aprangos nereikia plauti, jie tai gali atlikti skalbykloje.

Juolab, kad skalbyklų įrengimas neapsieina vien su skalbyklių pastatymu, ten yra ir džiovyklos bei lyginimo įranga, tad viskas viename, kad skalbiniai būtų švarūs. Pati įmonė pasirūpina skalbimo priemonėmis, o žmonėms tereikia sudėti į skalbykles rūbus ar patalynę ir nustatyti norimą programą.

Programos beveik visos tokios pat, kaip ir standartinėje skalbimo mašinoje, tačiau talpa ir skalbimo greitis yra spartesnis. Taip pat reikia nepamiršti, kad skalbyklų įrengimas yra aktualus ir didmiesčiuose, kur gal ne visi turi skalbimo mašinas, tarkim studentai. Tad jie gali apsilankyti savitarnos skalbykloje bei pasirūpinti savo apranga.

Žinoma, skalbyklos yra populiaresnės žiemos metu, kai apsirengiame daugiau rūbų, o ir išdžiovinti balkone rūbų neišeina. Tad savitarnos skalbyklos išties gelbsti tiek norint išsiplauti rūbus, juos išsilyginti, tiek išsidžiovinti.