Vienetiniai rankų darbo drabužiai – ne tik dėl originalumo

administratorius/ August 1, 2018/ Tekstilė ir drabužiai/

Populiariausių prekybos centrų išpardavimai, prekyba internetu – tai tik keletas dažniausių drabužių įsigijimo būdų, kurių galutinis rezultatas visuomet toks pats: daugybė masinių rūbų. Vadinasi, praktiškai bet kurią minutę galite sutikti tokiu pačiu derinuku pasipuošusį žmogų – teigiama, kad labiausiai dėl to nerimauja moterys, tačiau iš tiesų tokia situacija nebūtų maloni bet kam.

Tai viena iš priežasčių, kodėl vis dažniau galima pastebėti vienetinius rankų darbo drabužius, leidžiančius visuomet atrodyti originaliai – tokių rūbų galima rasti Kyta.lt el. parduotuvėje. Visgi, daugelis, anksčiau nesusidūręs su tokiais rūbais, galvoja, jog unikalus stilius yra vienintelis jų pranašumas – jei manote taip pat, stipriai klystate! Rankų darbo drabužiai mergaitėms, berniukams privalumų turi kur kas daugiau, todėl siūlome su jais susipažinti iš arčiau.

Aukšta kokybė ir patvarumas. Siekiant pelno, masinei gamybai dažniausiai pasirenkamos pigesnės žaliavos, todėl ir drabužiai nepasižymi ypatingu patvarumu – nesvarbu, ar juos pirksite sau, ar mažyliams. Tuo tarpu rankų darbo rūbams praktiškai visada pasirenkamos natūralios, aukštos kokybės medžiagos – tokie drabužiai net ir po kelių sezonų nepraranda dailios išvaizdos, todėl juos galima dėvėti kur kas ilgesnį laikotarpį. Gamybos procesas taip pat prižiūrimas griežčiau – būtent dėl to pavyksta pasiekti puikių rezultatų.

Nauda aplinkai. Tuomet, kai drabužiai yra siuvami rankomis, gamtai kenkiama ženkliai mažiau nei užsiimant masine rūbų gamyba, o kadangi drabužiai yra patvaresni, atitinkamai kur kas rečiau reikia juos keisti – taip mažinamas vartotojiškumas. Taigi rūbai siuvami mažesniais kiekiais ir dėl to, jog būtų galima sumažinti sunaudojamų žaliavų kiekį ir taip prisidėti prie gamtos išsaugojimo. Juk dažniausiai mums drabužių reikia kur kas mažiau, nei jų įsigyjame.

Nauda mūsų savijautai. Kyta.lt el. parduotuvėje prekiaujama rankų darbo, naturalių medžiagų drabužiais vaikams, kurie yra siuvami iš natūralių medžiagų – tokia apranga praktiškai visuomet pradžiugina išskirtiniu komfortu. Rūbeliai švelniai liečiasi prie odos, puikiai kvėpuoja, nėra toksiški ir nesukelia alerginių reakcijų, todėl ypač tinka tiek alergiškiems žmonėms, tiek jautresnę odelę turintiems mažyliams. Be to, juos galima dėvėti bet kuriuo metų laiku – dėl tokio universalumo galėsite išvengti dar kelių papildomų pirkinių.

Galimybė būti savimi. Neslėpkime – rinkdami drabužius sau ar vaikams, pirmiausia atsižvelgiame ne į aukščiau išvadintus privalumus, bet į rūbų išvaizdą. Vienetiniai rankų darbo rūbai šiuo atveju taip pat puikiai tinka: jie beveik visuomet išsiskiria originaliu stiliumi, todėl labai lengva atrasti tinkančius ir patinkančius modelius. Tad be didelių pastangų galėsite sukurti savitą savo įvaizdį ir neteks jaudintis, jog gatvėje sutiksite daugybę tokių pačių asmenybių.

Nors rankų darbo drabužiai turi daugybę privalumų, daugeliui vis dar atrodo, jog jų kaina yra šiek tiek didoka. Visgi, šiuo metu kainų skirtumai tarp šių ir masinei prekybai skirtų rūbų tikrai nėra itin dideli, o jei tarpusavyje palyginsime kokybę ir ilgaamžiškumą, neteks ilgai svarstyti, ką labiau apsimokėtų pasirinkti.