Kokias pėdkelnes pasirinkti vaikams, kad jie liktų patenkinti ir jiems būtų patogu?

Lina/ September 21, 2021/ Tekstilė ir drabužiai/

Pripažinkime, tikras tėvų kantrybės išbandymas yra rasti kokybiškas, gražias ir patvarias pėdkelnes. Paprastai neklaužada yra labai judri ir neužstrigs vietoje, todėl ne visos pėdkelnės gali atlaikyti visus šuolius į aukštį, šuolius į tolį ar kitą aktyvią veiklą. Vaikiškos pėdkelnės privalo būti šiltos, gražios, tinkamos prie visko, dėl to rinkitės atsakingai.

Kokias pėdkelnes geriausia pirkti vaikams?

Jei nežinote kokias pėdkelnes pirkti vaikams, kad jos būtų patogios, tuomet reikėtų atkreipti dėmesį į pagrindinę informaciją etiketėje. Pirmas dalykas, kas joje turėtų būti tai nurodytas pėdkelnių dydis centimetrais. Tad pagal savo vaiko ūgį galima orientuotis kokį dydį reikėtų pasirinkti. Pavyzdžiui, dažniausiai ūgis būna nurodytas, pavyzdžiui taip 98-104, o jūsų vaiko ūgis yra 102 centimetrai, tokiu atveju jau nereiktų rizikuoti ir geriau rinktis vienu dydžiu didesnes pėdkelnes. Pavyzdžiui, tikrai tiktų vaikiškos pėdkelnės, kurių dydis yra 104-110 cm. Jei bijote, kad tokios pėdkelnės bus per laisvos ir vaikui smuks, tuomet svarbu atkreipti dėmesį į medžiagos sudėtį. 

Turėkite omenyje, kad vaikiškos pėdkelnės, kurios pagamintos iš medvilnės nėra labai tamprios, tačiau jei yra bent keli procentai sudėtyje elastano ar poliamido, tai tuomet jos puikiai tempsis ir bus patogios. Kitas variantas pėdkelnės, kurių sudėtyje yra vilnos, jos savaime yra laisvesnės, tad didesnio dydžio pėdkelnių tikrai neverta pirkti, nes puikiai tiks faktinis dydis ką vaikas nešioja šiuo metu. Plonos pėdkelnės yra gana tamprios, tai taip pat reikėtų žiūrėti dydžius, orientuojantis į vaiko ūgį. Žinoma nemažiau svarbus ir vaiko sudėjimas. Reikėtų atsižvelgti ir į tai, nes kitu atveju, pėdkelnės bus nesmagios ir vaikas jų nenorės nešioti.

Kitas nemažiau svarbus pasirinkimas kokios pėdkelnės yra tinkamiausios pagal vaiko amžių

Vienos taisyklės nėra, nes tai priklauso nuo jūsų pasirinkimo ir poreikių. Tad šiltos pėdkelnės tikrai tiks bet kurio amžiaus laikotarpiu, nes mūsų orai yra labai permainingi ir tikrosios šilumos tenka gana ilgai laukti. Tačiau dažniausiai matome, kad šiltos ir storos pėdkelnės dažniau yra nešiojamos pradinių klasių mokinių, o plonos yra populiaresnės paauglių tarpe. Paaugliai taip pat labiau ieško savo individualaus stiliaus ir saviraiškos būdo, tad jiems gali patikti neįprastų spalvų ar dryžuotos pėdkelnės.  
Svarbu nepirkti mergaitiškų pėdkelnių berniukams, nes jiems yra atskira kolekcija, kuri nustebins net ir pačius vaikus.