Logistikos paslaugos

administratorius/ September 18, 2014/ Transportas ir logistika/

Logistikos paslauga – tai neatsiejama transportavimo sistemos dalis. Nors logistika dažniausiai interpretuojama skirtingai, tačiau reikia nepamiršti, kad tai nėra kokia nors pavienė paslauga – tai visa sistema, apimanti ne tik prekių bei kitų krovinių sandėliavimą, bet ir įvairias muitinės tarpininkų paslaugas, importo bei eksporto terminalo paslaugas, banderolių klijavimą, prekių ženklinimą, pakavimą, rūšiavimą ir kt.
Logistikos paslauga turi būti atliekamos strategiškai patogioje vietoje, kadangi šia paslauga naudojasi transportuotojai, vežandys prekes ar krovinius iš Lietuvos į kitas šalis bei atvirkščiai – iš kitų šalių į Lietuvą, taip pat Lietuva gali būti tiesiog tarpinė stotelė, kai prekės vežamos iš vienos šalies į kitą – per Lietuvą. Taigi logistikos centrai paprastai būna įsikūrę automagistralėse, jūrų uostuose bei netoli oro uostų – šioje srityje vieta užima svarbią vietą.
Renkantis logistikos paslaugų atstovą – svarbu išsirinkti profesionalią ir patyrusią įmonę, kuri garantuotų savo paslaugų kokybę. Taip pat verta pasidomėti įvairiais prekių draudimais – kai kuriuos iš jų galima užsisakyti kaip atskirą paslaugą. Tai suteikia papildomą saugumą, kuris yra ypač reikalingas naudojantis kuria nors logistikos paslauga.
Informacijos apie logistikos paslaugų atstovus galite ieškote internete – „pasigooglinę“ galite palyginti keletą įmonių ir išsirinkti jums priimtiniausią variantą. Kai yra iš ko rinktis – pasirinkimas visuomet būna pats geriausias ir naudingiausias klientui.