Transporto paslaugos Klaipėdoje

administratorius/ September 12, 2014/ Transportas ir logistika/

Transporto paslaugos Klaipėdoje – tai kaip SPA paslaugos Druskininkuose. Apskritai pagalvojus apie Klaipėdą, dauguma ją sieja būtent su transportavimu (ypač verslininkai, kurie eksportuoja prekes į Suomiją, Švediją, Daniją). Klaipėdos uostas – puiki vieta transportuoti įvairių rūšių, dydžių ir gabaritų krovinius. Be to, Klaipėdos uoste yra teikiamos ir kitos su transportavimu susijusios paslaugos (logistikos, muitinės tarpininkavimo).
Tačiau transporto paslaugos Klaipėdoje nebūtinai turi būti susijusios su tarpatutine prekyba bei uostu. Pats transportavimo terminas yra gan platus, tai gali reikšti ir paprasčiausias perkraustymo paslaugas arba transportavimo paslaugas kelių, geležinkelių transportu iš Klaipėdos į kitus Lietuvos miestus arba į kitas šalis, taip pat iš kitų šalių ir miestų – į Klaipėdą.
Kiek pinigų jums atsieis transportavimas Klaipėdoje – priklauso nuo daugelio aspektų. Visų pirma, priklauso nuo transportavimo tikslo. Vietiniai pervežimai, žinoma, yra pigesni už tarptautinius krovinių gabenimus. Be to, skirtingiems krovinių tipams taip pat taikoma skirtinga kaina. Pavyzdžiui, negabaritinių ir pavojingų krovinių transportavimas yra brangesnis už standartinių krovinių gabenimą.
Svarbiu kainą lemiančiu aspektu tampa ir krovinio dydis. Akivaizdu, kad mažą krovinio kiekį transportuoti yra daug pigiau nei didelį. Na ir paskutinis kainos kriterijus yra transporto priemonės rūšis (yra ir daugiau kainą lemiančių veiksnių, tačiau šįkart aprašysiu tik pagrindinius). Geležinkelio, oro, jūrų bei kelių transportu gabenamiems kroviniams yra taikoma skirtinga kaina.