DPD – vienas patikimiausių kurjerių Europoje

administratorius/ February 18, 2016/ Transportas ir logistika/

Internetinė prekyba šiandien yra ypač populiari. Ja bent kartą naudojosi ne vienas, o kai kurie tokia paslauga naudojasi nuolat. Tačiau kyla klausimas, kaip internetu įsigyti daiktai pasieks mūsų namus? Dėl to baimintis tikrai nereikia, nes kurjerių ir siuntų gabenimo įmonės apie tai jau seniai pagalvojo. Sėkmingai pritaikytas verslo modelis leido kurjerių kompanijai DPD išsiskirti. Šiandien įmonė yra viena iš didžiausių rinkos lyderių, gabenant siuntinius visoje Europoje.

DPD siuntos gali būti pačios įvairiausios. Patyrę kurjeriai visuomet priima klientų pageidavimus ir net jeigu užsakymas pateikiamas neteisingai, jie padeda jį sukoreguoti taip, kad būtų pasiekta abipusė nauda: kurjeriai sėkmingai atliktų pavestą darbą ir pristatytų patikėtą siuntinį, o klientas liktų patenkintas dėl laiku ir saugiai atgabento ar nusiųsto siuntinio.

Ir nors kurjerių kompanija DPD siunčia pačius įvairiausius siuntinius, visgi tam tikri objektai nėra įtraukiami į jų vidinius reglamentus. Trumpai supažindinsime, kokius objektus ši, viena iš populiariausių ne tik Europoje, bet ir Lietuvoje, kompanijų, DPD, atsisako siųsti

DPD siuntos negali būti:

– jei tai labai vertingas daiktas, pavyzdžiui, didelės vertės juvelyriniai dirbiniai, antikvariniai daiktai, kokie nors brangakmeniai ar kiti daug kainuojantys akmenys. Taip pat DPD siuntos negali būti meno kūriniai ar pinigai, bilietai, čekiai. Nebus siunčiami ir vertybiniai popieriai, diplomai kiti dokumentai.
– DPD siuntos neįtraukia tokių pavojingų objektų kaip šaudmenys, ar ginklai, sprogmenys, nuodingos, degios medžiagos, radioaktyvios atliekos, narkotikai ar kitokie produktai, kurie gali kelti grėsmę žmonių saugumui.
– jei sumanėte tarptautine siunta išsiųsti tabako ar alkoholio, DPD siuntos yra netinkamos. Į kitas valstybes šie dalykai nesiunčiami.
– DPD kompanija nesiunčia žmonių palaikų ar atskirų kūno dalių.
– taip pat jie atsisako galimybės siųsti gyvūnus ar augalus.
– greitai gendantys maisto produktai ar daiktai taip pat nėra gabenami kaip DPD siuntos.