Kas geriau: valdiškas ar nuosavas autoservisas?

Lina/ August 30, 2016/ Transportas ir logistika/

Tikriausiai ne kartą esate girdėję apie prastą autoservisų darbą, tad sugedus automobiliui bijote rizikuoti ir savo automobilį patikite žmonėms, kuriems automobilių remontas yra pomėgis. Žinoma, geriau sumokėti mažesnę sumą neprofesionalioje aplinkoje dirbančiam žmogui, nei didelius pinigus už prastą darbą autoservise. Įvairiuose forumuose galima pamatyti daug įvairiausių atsiliepimų apie mūsų akimis gerus autoservisus. Tačiau tai tik reklama. Todėl neretai žmonės patys savo garažuose įsirengia mažą autoservisą, kad prireikus ne tik sau, bet ir bičiuliams galėtų suremontuoti automobilį ir net šiek tiek užsidirbti. Todėl šiame straipsnyje pakalbėsime ir apie blogus bei gerus mechanikus, o ir ko pirmiausia reikia norint turėti savo garaže autoservisą.

Nemažai žmonių skundžiasi mechaniku darbais, o atsidarius naujam autoservisui skuba ten remontuotis automobilį, kadangi tiki jog ten tikrai dirba tik profesionalai, o ir serviso baltumas juos tiesiog užburia. Tačiau visur mechanikai yra tokie pat, auksarankių šiame versle nėra labai daug. Esate tikriausiai girdėję, kai viename autoservise už tokį pat gedimą sako vieną kainą, o kitame kitą ir dar suranda įvairiausių problemų ką reikia keisti. Tai tiesiog yra pasipelnymo strategija. Jei užkibote ant šio kabliuko, žinokite, jums pakeitė tai, ko dar nereikėjo keisti. Tad pasisaugokite tokių autoservisų.

O kuo tada pasitikėti norint susiremontuoti automobilį? Pasikliaukite draugų rekomendacijomis, juk draugai nenorės nieko blogo, o ir patys tikriausiai žino gerus mechanikus. Tokie mechanikai dažnai dirba garažuose, kur turi specialią autoservisų įrangą, kuri neprastesnė nei salone. Bet jeigu jūs pats mėgstate remontuoti automobilius, tuomet jums vertėtų pasilengvinti sau darbą ir pačiam užsiimti šia veikla. Taip ne tik sutaupomi pinigai, bet ir praleidžiamas laisvalaikis, o ypač jeigu asmuo yra tikras autofanas, tad geriau jau pačiam pasidaryti, nei kreiptis į autoservisą.

Kas reikalinga norint kokybiškai ir saugiai atlikti remonto darbus? Auto keltuvas turi būti pagrindinė prekė, po visų įrankių, kuri jums padės atlikti darbus kokybiškai. Juk remontuoti automobilį palindus po juo nėra malonu ir netgi pavojinga. Net tuomet kai turite savo garaže duobę, tai nėra pats patogiausias būdas tvarkyti automobilį. Todėl, kuriems reikia komforto bei stabilumo remontuojant automobilį, siūlomas auto keltuvas, kurį galima pamatyti kiekviename autoservise. Jis yra kompaktiškas todėl tikrai tilps garaže, o ir tvirtas, nes gali išlaikyti itin sunkius automobilius. Auto keltuvas ne tik padės greičiau sutvarkyti transporto priemonę, bet ir suteiks jūsų mažam autoservisui kokybės, nes klientai matys, kad nebijote investuoti į tokią svarbią techniką.