Ilgalaikė ir trumpalaikė automobilių nuoma – verslo kasdienybė

administratorius/ March 28, 2019/ Transportas ir logistika/

Naudojantis automobilių nuomos platforma AutoRentalis.lt, rasite didžiausią nuomojamų transporto priemonių asortimentą visoje Lietuvoje. Čia galėsite lengvai išsirinkti norimo modelio, klasės, ekonomiškumo ir komforto mašiną. O jei ieškote pigiausio automobilio nuomos pasiūlymo verta atkreipti dėmesį į tai, kad dažniausiai bendroji nuomos kaina susideda iš mašinos ir pasirinktų paslaugų (draudimo, navigacijos įrangos, vaikiškų kėdučių ir kitų papildomų prietaisų) nuomos. Jūsų patogumui yra siūloma ilgalaikė ir trumpalaikė automobilių nuoma.

AutoRentalis.lt platformoje galite palyginti įvairius atomobilių nuomos pasiūlymus, juos peržiūrėję galėsite lengvai išsirinkti jums labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą. Norint išsinuomoti automobilį, patariama iš anksto jį rezervuoti, prieš planuojant savo kelionę, nes tuomet gausite geriausią mašinos nuomos pasiūlymą. Taip pat automobilių nuomos kainai įtaką daro ir sezonas, nes vasaros metu gali būti sunkiau išsinuomoti norimą mašiną atostogoms. Net jei jūs esate skirtingame mieste, nei ten kur paėmėte automobilį nuomai, jums nereikės grįžti atgal jo priduoti. Galite pasirinkti jums patogią vietą, tačiau atkreipkite dėmesį, kad už šią paslaugą gali būti taikomas vienos krypties atstumo mokestis. Reiktų atkreipti dėmesį ir į automobilio nuomos sutartį, kur bus nurodyta visa reikalinga, su automobilio nuoma susijusi informacija. Taip pat joje bus numatyta ir kur galite pasiimti ar grąžinti automobilį.

Taip pat naudojantis AutoRentalis.lt platforma, jūs galite gauti papildomą draudimą su nuline vairuotojo atsakomybe ir pasirinktą įrangą be jokių papildomų mokesčių. Taip pat, mašinos nuomos kaina priklauso nuo modelio ar klasės, pvz. mažesni automobliai yra pigesni, o didesni ar aukštesnės klasės – kainuoja brangiau.

Jūsų patogumui galima automobile atsiimti ir jūsų nurodytoje vietoje, kad jums nereiktų gaišti savo brangaus laiko ir laisvai keliauti.