Kelionė į senąją Europą – pervežimai

administratorius/ March 25, 2019/ Transportas ir logistika/

Jau kurį laiką svarstote, kad smagu būtų aplankyti Europos šalis. Gal renkatės artimąsias kaimynes Lenkiją, Latviją? O gal žvalgotės tolimesnių kelionių į Vokietiją, Olandiją ar Belgiją?

Kad ir ką nuspręstumėte rinkitės tik tokius vežėjus, kurie siūlo kokybiškas ir komfortiškas paslaugas. Keleivių pervežimo paslaugas teikiančių įmonių tikslas, kad jūsų kelionė neprailgtų ir būtų kuo patogesnė, o papildomas keleivio draudimas leistų jums jaustis saugiai. Keleivius jos veža erdviais mikroautobusais, kuriuose yra:

  • Prireikus – papildomas šildytuvas;
  • Plati sėdima vieta;
  • Nemokamas internetas;
  • Moderni audio ir video aparatūra;
  • Kondicionavimo sistema;
  • Pledas bei pagalvėlė;
  • Ir kiti privalumai.

Jei jums reikalingi daiktai netilps į vieną lagaminą – nieko baisaus, šiuose mikroautobusuose yra erdvi bagažinė keleivių lagaminams. Taigi šiems vežėjams keleivio patogumas ir saugumas rūpi labiausiai, todėl dėl kelionės kokybės ir saugiai pasiekto tikslo, renkasi maršrutus mokamais keliais.

Nepriklausomai nuo to, ar kelionė bus kelių dienų dėl draugų, giminaičių ar žinomų vietų aplankymo ir kitų ekskursijų, dėl tam tikrų aplinkybių, mokslo, stažuotės ar nuolatinio darbo, tenka kraustytis į kitą valstybę, internetiniame puslapyje http://www.olandijakasdiena.lt/paslaugos/keleiviu-pervezimas/ rasite kelionių tvarkaraštį ir prisitaikysite tinkamas datas. Kadangi kelionės vyksta daugiau nei kelis kartus per savaitę tiek iš Lietuvos į Vokietiją, Belgiją ar Olandiją tiek ir atgal į Lietuvą iš jų. Beje, jei surinksite didelę žmonių kompaniją, išvykimo datą ir laiką, be papildomo mokesčio, galėsite susitarti individualiai. Na, o jei vyksite su kelių draugų būriu bus pritaikyta nuolaida grupei.

Ieškant patikimų vežėjų svarbu atkreipti dėmesį į jų darbo stažą pervežimų srityje ir autobusų patogumus. Tik ilgalaikis darbas ir meilė jam garantuoja keleiviui kokybiškas paslaugas.